UWAGA!

Turniej piłkarski Piekarczyk CUP

 
Elbląg, Turniej piłkarski Piekarczyk CUP
fot. Anna Dembińska

W najbliższy weekend w naszym mieście odbędzie się kolejne Święto Chleba. Na mieszkańców czeka wiele atrakcji kulturalnych, choć nie tylko. MMKS Concordia Elbląg zaprasza na Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Piekarczyk CUP 2013.

Przez dwa dni osiem zespołów z Polski i zagranicy będzie rywalizowało w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Piekarczyk CUP 2013. Impreza organizowana jest w ramach elbląskiego Święta Chleba. Zawody rozgrywane będą w sobotę i niedzielę, na dwóch boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Krakusa i Mazurskiej.
       - Zaproszenia na turniej zostały wysłane do klubów z miast partnerskich, ale nie tylko, bo także do zespołów z kraju i regionu – informuje Marek Burkchardt, dyrektor MMKS Concordia Elbląg. - Niestety, niektóre drużyny, z różnych powodów nie mogły skorzystać z naszego zaproszenia, ale i tak udało nam się zgromadzić ciekawe zespoły.
       Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, w których rywalizowały będą systemem każdy z każdym. W grupie A, która swoje mecze rozgrywać będzie na boisku przy ul. Krakusa, znalazły się: FC Baltica (Rosja), FC Druskienniki (Litwa), AP Talent Białystok i gospodarze Concordia Elbląg. Natomiast grupa B rywalizowała będzie na boisku przy ul. Mazurskiej i zagrają w niej: Bałtijskie Lwy (Rosja), Huragan Morąg, Lechia Gdańsk oraz Olimpia Elbląg.
       Mecze eliminacyjne, na obu boiskach, rozgrywane będą w sobotę od godz. 9. Natomiast w niedzielę rywalizacja przeniesie się już tylko na obiekt przy ul. Krakusa. Od godz. 9 walka toczyć się będzie o poszczególne miejsca. Uroczyste zakończenie turnieju zaplanowano na 13.30.
       - Zarówno w sobotę jak i niedzielę, po sportowej rywalizacji, młodzi piłkarze będą uczestniczyli w imprezach na Starym Mieście, organizowanych w ramach Elbląskiego Święta Chleba. Zapraszamy wszystkich do śledzenia sportowej rywalizacji, jak i uczestniczenia w imprezie organizowanej na Starówce – kończy dyrektor Concordii.
      
Krzysztof Fedak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama