UWAGA!

Turniej Skrzatek i Skrzatów (tenis)

 
Elbląg, Turniej Skrzatek i Skrzatów (tenis)
(fot. nadesłana)

Dziś (17 stycznia) na kortach B&M Tennis Club odbył się kolejny turniej z serii JetSystem Active Team Junior Cup Skrzatek i Skrzatów. Był to wojewódzki turniej klasyfikacyjny wpisany do kalendarza Polskiego Związku Tenisowego. Do turnieju zgłosiło się 20 zawodniczek i zawodników z Elbląga, Olsztyna, Szczecina, Gdańska, Stawigudy.

W kategorii dziewczynek najlepsza okazała się Letycja Matuszewski, która w finale pokonała 6/1 6/1 Anastasie Svirskaia. Bardzo dobre III miejsce zajęła reprezentantka B&M Tennis Club Hania Jankowska. Drugą zawodniczką, która zajęła III miejsce została zawodniczka z Gdańska Angela Kisiel.
       W grze podwójnej I i III miejsce dla dziewczynek z Elbląga. III miejsce w parze z Zuzią Sedzik zajęła Lenka Węsierska z B&M Tennis Club, dla której był to pierwszy turniej w kategorii wiekowej. Brawo Lenka.
       Pierwszy tytuł w grze podwójnej zdobyła Hania Jankowska z B&M Tennis Club, która w parze z Angelą Kisiel ograły w finale parę Daria Korkuć/Alexandra Persson 6/1 6/1.
       W turnieju chłopców podwójne zwycięstwo zanotował Kuba Sowa, kolejny zawodnik B&M Tennis Club. W grze pojedynczej pokonał w finale Leona Zaorskiego 6/1 6/0. W grze podwójnej w parze z Piotrkiem Czaczkowski wygrali w finale z parą Szymon Kontraktowicz/Mikołaj Pasyniuk 6/1 6/0.
       Gratulujemy wszystkim zawodnikom.
      
       Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na pierwszy w tym roku turniej JetSystem Active Team Junior Cup w kategorii zielonej ( do lat 10 ). Więcej informacji pod numerem telefonu 510 520 283510 520 283.
      
B&M Tennis Club
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama