UWAGA!

Uczniowskie mistrzostwa w kręgle

Elbląg, archiwum
archiwum

W najbliższy czwartek 13 marca na kręgielni Bowling Clubu Elbląg odbędą się II Mistrzostwa Elbląga Szkół Średnich w Kręgle. Do rywalizacji stanie około 50 uczniów.

Będzie to już druga edycja tej imprezy. W pierwszej, rozegranej dwa lata temu, wzięło udział 10 szkół. Najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, na drugim miejscu uplasował się wówczas Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, a na trzecim IV Liceum Ogólnokształcące. Rozegrano także zawody indywidualne, w których wśród chłopców zwyciężył Marcin Mincewicz, a wśród dziewcząt Ewelina Stankiewicz.
     Jak zapowiadają organizatorzy mistrzostw, czyli Agencja Reklamowa Gabo oraz Centrum Rozrywki Bowling Club, w tym roku forma turnieju będzie podobna. Oprócz zdobytego przez zwycięską szkołę tytułu Mistrza Elbląga Szkół Średnich w kręgle, na nagrody liczyć mogą także najlepsi zawodnicy turnieju.
     - Wyłonimy następcę Marka Przespolewskiego, pochodzącego z Elbląga mistrza Polski w kręgle - mówi Mateusz Milanowski z Agencji Reklamowej Gabo. - Do uczestnictwa w turnieju zaprosiliśmy wszystkie szkoły ponadgimnazjalne w mieście. Szkoły, które się do nas zgłoszą, a w tej chwili jest już ich 11, 13 marca zagrają na elbląskiej kręgielni o Mistrzostwo Elbląga w kręgle.
     Najlepsze szkoły, oprócz szklanych statuetek stworzonych specjalnie na tę okazję przez firmę Elglas, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, ufundowane m. in. przez Coca Cola Company, Burn i Bowling Club Elbląg.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama