UWAGA!

V Elbląska Gala Sportu

W piątek 30 stycznia w Bibliotece Elbląskiej o godz. 17 odbędzie się V Elbląska Gala Sportu. Podczas ceremonii wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia oraz działalność na rzecz rozwoju sportu w 2008 roku.

Nagrodzeni zostaną działacze, trenerzy, sponsorzy i co najważniejsze elbląscy sportowcy, którzy podczas ubiegłych 12 miesięcy osiągali sukcesy na arenach krajowych, a także międzynarodowych. Najlepszym wręczone zostaną odznaki Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
     - Piątkowy wieczór będzie także dobrą okazją do podsumowania sportowych wydarzeń, które miały miejsce w ubiegłym roku – dodaje Piotr Rzepczyński, p.o. rzecznika prezydenta Elbląga. - W pamięci elbląskiej publiczności zapadły IV ogólnopolska gimnazjada młodzieży, w której udział wzięło 2500 młodych sportowców, XVIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate, Puchar Polski w Short tracku, XI międzynarodowy turniej siatkówki na siedząco oraz III międzynarodowy turniej hokeja na Sledgach.
     Uroczystość uświetni występ elbląskiego chóru „Bel Canto".
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Świetna sprawa z tym honorowaniem medalistów, ale czy tylko mi się wydaje, czy innym sportowcom też, że z roku na rok ta gala jest uboższa. .. ?
 • Znając praktyki panujace w elblażkowie pod egidą Prezydenta uhoronowani zostaną li tylko ci co nic nie wnieśli dla rozwoju sportu /myślę tu o działaczach/ bo to układy i stary komunistyczny beton.
 • właśnie zapraszają jakiś dziwnych ludzi a dla medalistów wprowadzają limity bo jak drużyna to przecież nie jedna osoba
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ........h(2009-01-27)
Reklama