UWAGA!

W elbląskiej lidze squasha boje o prymat

 
Elbląg, W elbląskiej lidze squasha boje o prymat
fot. MOSiR

Elbląska liga squasha rozkręciła się już na dobre. – Po ubiegłorocznych próbach zainteresowania tą formą rekreacji i ligowej rywalizacji elblążan, aktualnie o miano najaktywniejszego i najlepszego rywalizuje już 18 osób, a lista nie jest zamknięta – informuje Mateusz Skorek.

– W grudniu tytuł najaktywniejszego zdobył Bartosz Mateusiak, a najlepszym w bojach na korcie okazał się Arkadiusz Stępień. Kto wywalczy prymat w styczniu dowiemy się wkrótce. Zachęcam do bezpłatnego udziału w ligowych rozgrywkach, gwarantując znakomitą okazję do rekreacji. Startujemy w niedzielę 26 stycznia o godz. 17 na dwóch kortach w hali CSB przy Al. Grunwaldzkiej – zaprasza Mateusz Skorek ze szkoły tenisa.
       W minioną niedzielę, w ligowych dwugodzinnych bojach uczestniczyło osiem osób. Heroiczny bój o zwycięstwo stoczyli Krzysztof Krochmal (nr 2 w rankingu listopadowym) z Arkadiuszem Stępniem (nr 3 w tym rankingu), skuteczniejszy okazał się Stępień.
       Wyniki pojedynków:
       Arkadiusz Mateusiak – Marcin Moszczyński 3:0, Karolina Skorek – Marcin Moszczyński 3:0, Radosław Łuczak – Arkadiusz Mateusiak 3:1, Arkadiusz Stępień – Krzysztof Krochmal 3:2, Arkadiusz Mateusiak – Karolina Skorek 3:0, Grzegorz Stępień – Marcin Moszczyński 3:0.
       W ostatnią niedzielę stycznia rozstrzygną się boje o ligowy miesięczny prymat.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama