UWAGA!

Wikingowie w eliminacjach na bydgoskim lodzie

 Elbląg, Wikingowie w eliminacjach na bydgoskim lodzie
Fot. nadesłana

W minioną sobotę (19 listopada) najmłodsi zawodnicy klubu UKS Wikingowie, pod okiem trenera Miłosza Lidtke, wzięli udział w eliminacjach do Czerkawski CUP, które odbyły się na lodowisku Torbyd w Bydgoszczy.

Czerkawski Cup to ogólnopolski turniej mini hokeja na lodzie, którego finał co roku odbywa się na Zimowym Narodowym w Warszawie - jest to największe wydarzenie dla hokeistów w tej grupie wiekowej. Niestety w tym roku zabraknie na nim zawodników z Elbląga.

W turnieju eliminacyjnym zawodnicy UKS Wikingowie trafili z rozdania do silnej grupy, w której skrzyżowali kije z GAS OLIWIA (zwycięzcą turnieju), MKS Sokoły Toruń, GAS Oliwia II oraz HUKS Niedźwiadki Gdynia. Na cztery mecze grupowe, tylko jeden wygrali Wikingowie - z Gdynią, 6:3. W pozostałych starciach niestety przeciwnicy okazali się silniejsi. Nie zabrakło woli walki oraz sportowych emocji. Zawodnicy zostawili serce na lodzie i drużyna z Elbląga finalnie zajęła 8 miejsce.

Bramki strzegli Wojciech Zabłocki oraz Dominika Marcińska, a w polu dzielnie walczyli Wojciech Jabłonka, Jan Bieniok, Szymon Przybysz, Dominik Zdunkiewicz, Balbina Kaszczuk, Paweł Waleryś, Oliwier Kruk, Julian Stefański, Stanisław Ramotowski, Kalina Kaszczuk, Julian Piechota, Wiktor Frankowski, Artur Biskup i Kaja Zabłocka.

Bramki dla klubu zdobyli Wiktor Frankowski, Julian Stefański, Szymon Przybysz, Balbina Kaszczuk oraz Stanisław Ramotowski.

Dorota Jaskulska, prezes UKS Wikingowie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...