UWAGA!

Zawodnik Olimpii wśród najlepszych w Polsce

Elbląg, Zawodnik Olimpii wśród najlepszych w Polsce
fot. nadesłana

Od 28 lipca do 4 sierpnia w ośrodku sportowym w Gniewinie odbył się drugi turnus Letniej Akademii Młodych Orłów. Wśród zawodników z rocznika 2006 znalazł się przedstawiciel Akademii Piłkarskiej Olimpii Elbląg Mateusz Głowiński.

Akademia Młodych Orłów to największe wyróżnienie dla młodych adeptów piłki nożnej. Wyselekcjonowana grupa przez trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej liczyła 80 zawodników. Głowiński z końcem sezonu zakończył etap gry w kategorii Młodzika. Minioną kampania była niezwykle udana, bo Olimpia 2006 (trener Sebastian Cierlicki) wygrała wszystko co było możliwe. Zaczęło się od zwycięstwa w jesiennej lidze D1 Młodzik Grupa 2. Zimą żółto-biało-niebiescy wygrali towarzyski młodzieżowy turniej Legia-Bart Cup oraz halowe mistrzostwa województwa. Wiosną okazali się najlepsi ProTrainUp Ekstraklasa D1 Młodzik Grupa 2, a na koniec dorzucili mistrzostwo Warmii i Mazur. W meczu finałowym Olimpia pokonała Constract Lubawa 3:2, a jedną z bramek strzelił Głowiński.
       - Ten obóz traktuję jako nagrodę za ciężką pracę na treningach klubowych i nie tylko. Jest to dla mnie nowe doświadczenie, które w niedalekiej przyszłości na pewno mi się przyda. Przede wszystkim jest to dla mnie motywacja do dalszej pracy, żeby być może w przyszłości móc zagrać z orzełkiem na piersi. - poinformował Głowiński za pośrednictwem klubowych social mediów Olimpii.

       Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama