UWAGA!

Żonkilowe medale nadziei

 
Elbląg, Taki medal otrzyma na mecie każdy uczestnik II Elbląskiego Biegu Nadziei
Taki medal otrzyma na mecie każdy uczestnik II Elbląskiego Biegu Nadziei (fot. organizatorzy)

Już ponad sto osób zapisało się na II Elbląski Bieg Nadziei, który odbędzie się 28 kwietnia. Dzisiaj organizatorzy imprezy zaprezentowali medal, który każdy uczestnik otrzyma na mecie.

O tegorocznych obchodach Żonkilowych Pól Nadziei w Elblągu pisaliśmy kilka dni temu. Przypominamy, że jedną z ich głównych atrakcji – oprócz kwesty – jest II Elbląski Bieg Nadziei, który w tym roku będzie przebiegał od hospicjum (start przy ul. Grudziądzkiej) przez ulice miasta do Bażantarni. Biegaczy czekają dwie trasy – 11-kilometrowa lub 5,5-kilometrowa, a na mecie na każdego uczestnika będzie czekał medal w kształcie żonkila, nawiązujący do symbolu akcji. Taki sam medal otrzymają także dzieci startujące w Małym Biegu Nadziei, rozegranym na polanie w Bażantarni.
       Zapisy na imprezę cały czas trwają, organizatorzy przygotowali 300 miejsc. Obecnie na liście startowej jest ponad 100 osób.
       - Prosimy wszystkich zainteresowanych udziałem w biegu, by nie czekali z zapisami do ostatniej chwili. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej osób zapisuje się w ostatnie dni, kiedy może się okazać, że zabraknie miejsc – apelują organizatorzy imprezy, którymi są Hospicjum Elbląskie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni.
       Przypomnijmy, że patronat nad Żonkilowymi Polami Nadziei w tym roku objęli: wojewoda warmińsko-mazurski, prezydent Elbląga oraz nadleśniczy Nadleśnictwa Elbląg.
      
       Zapisz się na II Elbląski Bieg Nadziei
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama