UWAGA!

Nowy Jar - mieszkania z widokiem na panoramę Elbląga

 Nowy Jar - mieszkania z widokiem na panoramę Elbląga

Ruszyła sprzedaż mieszkań w powstającej pomiędzy ulicami Fromborską i Legionów inwestycji Nowy Jar. Nowoczesny budynek znajdować się będzie niemal w najwyższym punkcie osiedla Nad Jarem – aż 69,5 metra nad poziomem morza. Dzięki temu z okien mieszkań na wyższych piętrach rozpościerać się będzie piękny widok na panoramę miasta. Nowy Jar wyróżniać będzie wysoki standard wykończenia części wspólnych i lokali mieszkalnych, m.in. hotelowy styl korytarzy oraz ogrzewanie podłogowe w każdej łazience. Zobacz więcej zdjęć.

Nowy Jar to nowa inwestycja mieszkaniowa w północno-wschodniej części osiedla Nad Jarem, w spokojnej dzielnicy Elbląga. W sąsiedztwie marketu ALDI przy ul. Fromborskiej, powstaje pięciokondygnacyjny budynek z windami, komórkami lokatorskimi i podziemną halą garażową. Zaprojektowano w nim 70 mieszkań, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 29 do 89 m2. Każde z nich posiadać będzie balkon, loggię lub taras.

 

Co wyróżnia Nowy Jar?

Przede wszystkim wysoki standard wykończenia części wspólnych i lokali mieszkalnych:

- wodne ogrzewanie podłogowe w każdej łazience

- w mieszkaniach tynki gipsowe kategorii 3 oraz sufity szpachlowane i malowane na biało

- wewnętrzne parapety z konglomeratu (sztuczny marmur)

- drzwi wejściowe do lokali klasy RC2

- wideodomofony

- szlaban na wjeździe

- zamknięte osiedle z dużą ilością zewnętrznych i wewnętrznych (w hali garażowej) miejsc postojowych (aż 92 stanowiska)

 

 

Korytarze w stylu hotelowym

Niepowtarzalnego charakteru wnętrzom budynku nadadzą starannie zaprojektowanie części wspólne. Utrzymane będą w jasnych, stonowanych barwach, a wybrane fragmenty ścian zaakcentowano łagodną zielenią. Motywem przewodnim, występującym na wszystkich kondygnacjach, są fotografie elbląskich form przestrzennych.

 

Budowa już trwa

Budowa budynku trwa od listopada 2023 roku i aktualnie jest na etapie wznoszenia hali garażowej. Realizowana przez doświadczonego dewelopera EL INVEST Development (603 oddane do użytkowania mieszkania w Elblągu w ciągu ostatnich 6 lat) inwestycja, zakończy się jesienią 2025 roku.

 

Sprzedaż mieszkań ruszyła

Pełną ofertę dostępnych w Nowym Jarze mieszkań, znaleźć można na stronie inwestycji https://nowyjar.pl/lista-mieszkan/ Ceny lokali zaczynają się od 7990 zł/m2.

 

Więcej szczegółów pod numerem telefonu 727 011 611 oraz w biurze sprzedaży na terenie inwestycji Nowy Jar przy ul. Legionów (biuro otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00 – 17:00).

 

W biurze doradzimy i pomożemy również w pozyskaniu kredytu mieszkaniowego. Nasz specjalista ds. kredytów hipotecznych Marcin Kurach, kompleksowo i bezpłatnie potwierdzi Twoją zdolność kredytową, przedstawi oferty banków, złoży w Twoim imieniu wnioski kredytowe i pomoże wybrać najtańszy kredyt oraz najkorzystniejsze związane z nim ubezpieczenia.

 

Wszystkie bieżące informacje, w tym relacje z budowy, można śledzić na fanpage inwestycji Nowy Jar na Facebooku - www.facebook.com/NowyJar

 

---materiał promocyjny---


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie