UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ruszyła rekrutacja do Elbląskiego Centrum Integracji Społecznej

2020-06-24
14:00
 
Ruszyła rekrutacja do Elbląskiego Centrum Integracji Społecznej

Szukasz pracy? Chcesz zmienić zawód? A może potrzebujesz podwyższyć swoje kompetencje? Weź udział w rekrutacji do Elbląskiego Centrum Integracji Społecznej.

- Najprościej mówiąc, projekt Elbląskie Centrum Integracji Społecznej realizowany przez Stowarzyszenie ESWIP pozwala bezrobotnym trwale wrócić na rynek pracy - mówi Hanna Oczkoś, kierownik ECIS. - Oferujemy wsparcie doradcy zawodowego i psychologa oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i praktyki, podczas których uczestnicy projektu mogą sprawdzić swoje umiejętności oraz nabyć doświadczenie.

Praktyki odbywają się w pracowniach stolarskiej, biurowej, krawiecko-tapicerskiej i gospodarczej w Domu pod Cisem oraz na otwartym rynku pracy, w miejscu zgodnym ze ścieżką zawodową.

- Udział w projekcie mogą wziąć osoby bezrobotne, także osoby z niepełnosprawnościami, w wieku od 15 do 64 lat – wyjaśnia Hanna Oczkoś. - Naszym zadaniem jest tak poprowadzić uczestników, aby mogli swobodnie poruszać się na rynku pracy, a poprzez zdobyte kwalifikacje i umiejętności potrafili pracę znaleźć i ją utrzymać.

Zaletą ECIS jest indywidualne podejście do każdej osoby, praca nad mocnymi stronami i umiejętnościami człowieka. To nie jest chwilowe działanie, to proces, który daje szanse na sukces. Obecnie trwa rekrutacja do projektu, który ruszy jesienią. Jeśli masz pytania? Zadzwoń: tel. 734 218 300. Jesteś zdecydowany? Pobierz formularz, wypełnij go i prześlij na adres: p.giermak@eswip.pl

 

Projekt „Elbląskie Centrum Integracji Społecznej 3” realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Elblągu

 

 

--- artykuł promocyjny ---

 

 

 

 

 

 

 

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej