UWAGA!

Stroje piłkarskie PEHA – jak można dopasować je do barw swojego klubu?

 

W ofercie polskiej marki sportowej PEHA znajdziesz całą masę atrakcyjnych wizualnie produktów – od skarpet po dresy. Sytuacja może komplikować się jednak, gdy Twój klub, lub szkółka piłkarska mają określone wymagania w zakresie barw na strojach sportowych. Czy stroje piłkarskie PEHA można dopasować do indywidualnych potrzeb? Sprawdź!

Wiele modnych wzorów

Bogaty wybór w zakresie różnorodnych wariantów wzorniczych jest tym, co charakteryzuje stroje piłkarskie PEHA. W ofercie znajdziesz kilkadziesiąt wyjątkowo atrakcyjnych wzorów. Każdy z nich nawiązują do aktualnych trenów modowych świata sportu. Jak wybrać najlepszy? To już kwestia całkowicie indywidualna! Ducha walki i charakter swojej drużyny możesz przenieść na motywy graficzne koszulek, które składają się na stroje do piłki nożnej polskiej marki sportowej PEHA. Do wyboru pozostają modne i fantazyjne, oszczędne w formie i futurystyczne, lub klasyczne wzory. Jednak to jeszcze nie wszystko!

 

Możliwość dopasowania kolorów strojów piłkarskich PEHA do barw klubu

To, co ważne – każdy z dostępnych modeli strojów piłkarskich PEHA dostępny jest nie w jednym, lecz w kilku atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu możesz liczyć na to, że komplety piłkarskie PEHA, które planujesz zamówić będą nawiązywać do barw Twojego klubu/kolorystyki herbu gminy/szkoły/indywidualnych preferencji.

 

 

Możliwość personalizacji – nadruki sublimacyjne GRATIS!

 

Kolejną z opcji, która pomoże Ci jeszcze lepiej dopasować sublimowane stroje piłkarskie PEHA do potrzeb Twojej drużyny jest możliwość wykonania na nich profesjonalnego i trwałego nadruku. Ten wykonany techniką sublimacji nie odkleja się i nie wykrusza – jest tak samo trwały, jak dzianina, z której zostały uszyte stroje piłkarskie PEHA. Jedną z mocniejszych zalet oferty polskiej marki sportowej jest możliwość wykonania sportowej sublimacji całkowicie gratis! Wystarczy złożyć zamówienie liczące od 6 kompletów piłkarskich wzwyż! Warto też nadmienić, że wysokogatunkowa dzianina poliestrowa, z której uszyte są polskie stroje piłkarskie PEHA doskonale sprawdza się w przypadku chęci personalizacji.

 

Polskie stroje piłkarskie PEHA łączą w sobie nowoczesne wzornictwo, wygodę i niesamowitą funkcjonalność. Decydując się na ich zakup możesz mieć pewność, ze nie tylko idealnie dopasujesz je do indywidualnych potrzeb swojej drużyny, ale też zapewnisz profesjonalny wygląd podczas treningów i oficjalnych rozgrywek. Postaw na solidną, polską produkcję i wybierz stroje sportowe PEHA.

Materiał 124589
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie