UWAGA!

Wjedź do strefy ZËN! Citroën C5 taniej nawet o 30 tys. zł*

 Wjedź do strefy ZËN! Citroën C5 taniej nawet o 30 tys. zł*

Już teraz wjedź do strefy ZËN! Skorzystaj z wyjątkowej oferty na nowego Citroëna C5 X oraz C5 Aircross. Zyskaj nawet do 30 000 zł* na modele z 2023 roku. Przypominamy także o trwającej dalej wyprzedaży rocznika 2022 w naszym salonie Citroëna HADM Gramatowski w Elblągu.

NOWY CITROËN C5 X I C5 Aircross
      

Nowy C5 X to unikalne połączenie elegancji sedana, dynamicznego stylu kombi i podwyższonej sylwetki typowej dla segmentu SUV. Samochód dostępny jest z napędem hybrydowym plug-in lub z silnikiem benzynowym. Wybór należy do Ciebie! Natomiast nowy SUV Citroën C5 ma wszystkie cechy mocnego i bezpiecznego SUV-a, na co wskazuje muskularny profil samochodu. Aircross wyznacza standardy komfortu, przestronności i modułowości. Wygląd samochodu zmienił się i jest obecnie jeszcze bardziej wyrafinowany i pełen energii. Model ten podobnie jak C5 X oferowany jest z napędem hybrydowym plug-in lub z silnikiem spalinowym.
      

Przyjdź do nas i poznaj nasze oferty na Citroëna C5 X oraz C5 Aircross dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Skorzystaj ze specjalnych rabatów sięgających nawet do 30 000 zł* i ciesz się nowym Citroënem już teraz! Masz pytania? Nasi doradcy handlowi udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy.

 

HADM Gramatowski
       Autoryzowany Dealer Citroen, Skoda, Opel
       ul. Warszawska 87
       82-300 Elbląg
       T: 55 230 40 73

Autoryzowany Dealer Skoda, Kia
       Rokocin 4G 83-200 Starogard Gdański
       T: 58 560 94 80
      
       www.hadm.pl

 

*Dodatkowe wsparcie w wysokości do 30 000 zł dla modelu C5 Aircross oraz C5 X dotyczy klientów indywidualnych B2C oraz biznesowych B2B. Finalna kwota rabatu jest sumą rabatu bazowego w wysokości do 9 000 zł dla C5 Aircross w wersji Shine i Shine Pack oraz 12% rabatu procentowego od ceny cennikowej samochodu / w wysokości do 10 000 zł dla modelu C5 X wersji Shine i Shine Pack oraz 10% rabatu procentowego od ceny cennikowej samochodu. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 103% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

 

 

---artykuł sponsorowany---


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie