UWAGA!

Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych - HADM Gramatowski

 Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych - HADM Gramatowski

Wypożyczalnia HADM Gramatowski to gwarancja jakości i niezawodności. Nasza flota aut zastępczych składa się wyłącznie z NOWYCH samochodów osobowych i użytkowych z przestrzenią ładunkową do 24 m3, marek KIA, Skoda i Citroen. Aby zachować najwyższy komfort klienta auta są wymieniane co pół roku na nowe i nigdy nie przekraczają przebiegu 15 000 km. Skorzystać z usług wypożyczalni można w dwóch naszych punktach – w Elblągu i Starogardzie Gdańskim.

Nasze samochody oferowane są również jako auta zastępcze dla klientów serwisu mechanicznego, natomiast dla klientów korzystających z usług blacharni i lakierni bezpłatnie z OC sprawcy. Obecnie w naszej firmie stawiamy na rozwój działu wypożyczalni i cały czas zwiększamy dostępność aut.

 

Nasza szeroka gama oferowanych modeli zadowoli oczekiwania każdego klienta.

 

 

Wypożyczalnia HADM Gramatowski dysponuje autami osobowymi, a także użytkowymi tj. Citroen Jumper. Jest to idealne rozwiązanie dla osób planujących przeprowadzkę, czy też rozpoczynających własną działalność gospodarczą.

 

Procedura najmu jest prosta, a warunki umowy uczciwe i przejrzyste. Wystarczy zamówić pojazd oraz wybrać termin realizacji najmu. W określonym dniu, pod naszą siedzibą, będzie czekać na Ciebie dokładnie ten sam model, który zamówiłeś podczas rezerwacji telefonicznej lub wizyty w naszym salonie.

 

 

HADM Gramatowski
       Autoryzowany Dealer Skoda i Citroen
       ul. Warszawska 87 82-300 Elbląg
       T: 55 230 40 73
       M: 720 820 287
      
       Autoryzowany Dealer Skoda i Kia
       Rokocin 4G 83-200 Starogard Gdański
       T: 58 560 94 80

.

---artykuł promocyjny---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie