UWAGA!

ZSM: Pierwsza taka studniówka

Dotychczas uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu swoje bale studniówkowe mieli w murach szkoły. Tak było do ubiegłego roku – tegoroczni absolwenci "Mechanika" swoją studniówkę mieli już poza szkołą. Zobacz więcej zdjęć i film.

- Chcieliśmy jako uczniowie mieć studniówkę poza szkołą. W szkole to jednak nie jest do końca to, o co nam chodzi. Udało się przekonać nauczycieli i dziś bawimy się tutaj – mówił Filip Gnysiński, jeden z tegorocznych maturzystów z „Mechanika”.

Pierwsza poza murami szkoły studniówka Zespołu Szkół Mechanicznych odbyła się w Hotelu Elbląg. Niby wszystko było tak jak co roku, ale...

- Co roku jesteście inni, te same są tylko emocje. Ale poza tym nic nie jest powtórzone. Niejednokrotnie mówiłem wam, że czas szkoły ponadgimnazjalnej jest najpiękniejszym okresem waszego życia. Nie zmarnowaliście tego czasu – mówił Mariusz Bachanek, dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych.

Do matury uczniom „Mechanika” pozostało trochę ponad 100 dni. Czas, który przeznaczą na przygotowanie się do najważniejszego egzaminu w swoim dotychczasowym życiu. Ale dziś najważniejsza jest dobra zabawa.

- Moim zdaniem studniówka to jednak coś wyjątkowego. Każdy ma tylko jeden taki bal – mówił Filip Gnysiński.

 

Zobacz także zdjęcia z portElowej ścianki na Facebooku.

Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Studniówki

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama