UWAGA!

Czas rozpocząć studniówki!

 Elbląg, Tak młodzież bawiła się w ubiegłym roku
Tak młodzież bawiła się w ubiegłym roku (Fot. Anna Dembińska, archiwum portEl)

W piątek w Elblągu rozpoczyna się sezon studniówkowy. To dla uczniów jedna z ostatnich okazji do świętowania przed czekającymi ich wkrótce egzaminami maturalnymi. Jako jedni z pierwszych będą się bawili uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych.

O tegorocznych studniówkach porozmawialiśmy z uczniami Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych, którzy będą się bawić w Nowej Holandii.

- Ubieram czarną sukienkę, do kolan. Co do trendów, to słyszałam, że dużo dziewczyn planuje ubrać czerwone sukienki. Niektóre dłuższe, inne krótsze, ale czerwień chyba jest w modzie. Makijaż zrobi mi sąsiadka, bo się na tym zna, a do fryzjera się dopiero zapiszę – opowiada Kasia z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych.

- Będę prowadzącym studniówki. Jak mogę, to zawsze staram się pomóc przy organizacji takich imprez. Nie przewidujemy żadnego tematu przewodniego. Oczywiście sala będzie fajnie udekorowana, ale nie chcemy nikogo przytłoczyć nadmiarem atrakcji, żeby każdy czuł się swobodnie i mógł się po prostu dobrze bawić. Jedynie o północy planujemy wybory króla i królowej balu. Każdy gość studniówki otrzyma karteczkę, na której będzie mógł wybrać swojego kandydata i kandydatkę na zwycięzców. Wybrana para ma zatańczyć wspólny taniec – tłumaczy Kuba, szef sztabu klas wojskowych w ZSTI.

 

W Elblągu odbędzie się w sumie 12 studniówek. Na większości z nich będzie ekipa reporterów Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. Planujemy publikację relacji z bogatym serwisem fotograficznym. Będzie też okazja do zrobienia zdjęcia na portElowej ściance.

OG

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • w NH a wcześniej "płacz", że drogo, może trzeba było zrobić w Hiltonie w stolicy - może było by jeszcze drożej. :) Trochę mnie dziwi takie podejście, w grupie (na zebraniach, w śród rówieśników) chcemy drogo, a odwracamy się i idziemy do internetów, że drogo, a najlepiej to chcielibyśmy w NH ale tak by właściciel zasponsorował. PS. nie mam nic do NH, bo właściciele znaleźli pomysł i na nim zarabiają, chodzi mi tylko o klijentów organizujących tam imprezy i płaczących, że drogo.
 • niektóre 1200 od pary
 • Nadal ważniejsze są zabawy niż wiedza. Przypominam, że coś ustalono wśród rówieśników, a nie "w śród" i mamy klientów, a nie "klijentów".
 • Może czas wrócić do szkół i organizować studniówki skromniej w auli czy sali gimnastycznej, z pomocą rodziców mogłoby się udać. Miałam taką studniówkę, wspaniałą, do dziś wspominam. Jesteście nadal uczniami więc nieco skromności nie zaszkodzi Na prawdziwe bale przyjdzie czas Póki co myślcie maturze,
 • Uwaga na grypę dzieciaki
 • przepraszam, ale nie jestem uczniem :) studniówkę miałem prawie (matko bosko jak to zleciało) dwie dekady temu i była na hali sportowej, wyraziłem tylko opinię na temat: ekskluzywne miejsce + narzekanie. hehe...20 lat minęło a ja nadal młody haha; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  16
  0
  autor pierwszego postu(2023-01-12)
 • Studniówka poza szkołą jest zwykłą imprezą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  0
  Anna L.(2023-01-12)
 • Studniówka, to tylko w szkole, a nie po jakiś knajpach!!!
 • @Aza - Jeszcze zależy od dyrekcji. Swego czasu w jednej ze szkół był taki tłuk, że nie zgodził nam się na studniówkę w sali gimnastycznej, bo poniszczymy butami parkiet. Zrobiliśmy w hotelu elzam i tłuk nawet chyba nie został zaproszony.
 • @MajorTom - Bajdurzysz. Studniówka bez kadry dyrekcji bajkopisarz.
 • Jaki płacz historii nie dopisuj. Organizują gdzie chcą. Wam się wydaje, że studniówka w szkole będzie tańsza? Jak mamy upieką kotlety to może będzie taniej. Będą kelnerować to już nie te czasy. A tak standard talerzyk na imprezę względnia salę. Muzyka oprawa na stronie uczniów itd.
 • Ty miałaś. Ja miałem ale były inne czasy. Mamy garnęły się do komitetów rodziców trójek itd. Teraz skończyło by się drogim cateringiem i obsługą kelnerską.
Reklama