UWAGA!

Akrobacje... - Magic Malbork 2015

 
Elbląg, Akrobacje... - Magic Malbork 2015
fot. organizatorzy

Już 7-8 sierpnia kolejna pełna kolorów, światła, dźwięków i rytmów edycja najbardziej magicznego wydarzenia kulturalnego w Polsce – Magic Malbork 2015 – Rytmy Ulicy. Prezentujemy kolejnych artystów, którzy zadbają o to by ten czas był dla Was magiczny.

Nie zabraknie w tym roku także zawsze żywiołowo przyjmowanych w naszym mieście akrobatów – zobaczymy uczestników i finalistów Mam Talent – Łukasza Świrka zwanego Człowiekiem Flagą, Agnieszkę Marczak i jej program Kobieta Guma, trzech doskonałych akrobatów występujących pn. Alter Trio i pokazy akrobatyki w kole w wykonaniu Juliana Waglewskiego. Zapraszamy również na karkołomne popisy i akrobacje na rolkach w wykonaniu Sportrebel Team. Nie zdążysz czegoś zobaczyć? Nie martw się – pokazy będą prezentowane o różnych porach i w różnych miejscach – sprawdź program imprezy i już dzisiaj dokładnie zaplanuj swój udział w Magic Malbork 2015.
      
       Alter Trio
       Alter Trio to grupa artystów wykonująca niesamowite i unikatowe pokazy akrobatyczne, oparte na zaufaniu, sile i koncentracji. W trakcie pokazu zachwycają widzów widowiskowymi piramidami i skokami wykonywanymi z przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki. Uczestnicy 7. edycji Mam Talent.
       Sobota, 8 sierpnia 2015 roku
       16:20 - plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku
       17:30 - pl. Kazimierza Jagiellończyka
      
       Julian Waglewski – pokazy akrobatyki w kole
       Julian Waglewski to uczestnik 7.edycji programu Mam Talent, gdzie zaprezentował pokazy akrobatyki w kole i możliwości nieznanego dotąd szerokiej publiczności rekwizytu, jakim jest German Wheel. Różnorodne wykorzystanie koła jako rekwizytu, pozwala zaprezentować akrobatykę w zupełnie nowym wydaniu.
       German Wheel – koło podwójne
       Oryginalne występy na kole charakteryzuje nietypowa dynamika ruchu, w którą wpisane są umiejętności akrobatyczne artysty, a także myśl choreograficzna. Niespotykane gdzie indziej figury i elementy zaskakują widza ruchem i obrazem.
       Sobota, 8 sierpnia 2015 r
       17:00 - (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
       17:40 - (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
       20:10 - (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
      
       Łukasz Świrk – Człowiek Flaga
       Zapraszamy na niezwykłe pokazy „human flag" – „Człowieka Flagi”, w których Łukasz zaprzecza prawom grawitacji. Swoimi pokazami gimnastyki siłowej na pionowym drążku zauroczył zarówno widzów jak i jury 7. Edycji Mam Talent. W finale show za swoje widowiskowe pokazy uzyskał najwyższe noty widzów w aplikacji Mam Talent.
       Łukasz ma 30 lat. Pochodzi z Wadowic. Jest absolwentem krakowskiej AWF na kierunku wychowanie fizyczne. Od najmłodszych lat interesował się wspinaczką, którą zawsze chciał uprawiać, jednak problemem okazał się brak ścianki do wspinaczki w rodzinnych Wadowicach. Swoją pierwszą ściankę wybudował we własnym pokoju. Łukasz specjalizuje się we wspinaczce na czas. W tej kategorii jest zdobywcą Pucharu Świata w 2011 roku,
       4-krotnym zdobywcą Pucharu Polski oraz dwukrotnym Mistrzem Polski. 4 lata temu założył pierwszy w regionie klub wspinaczkowy Speed Rock Wadowice, gdzie trenuje młodych adeptów wspinaczki.
       Sobota, 8 sierpnia 2015 roku
       16:10 - plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku
       17:20 - pl. Kazimierza Jagiellończyka,
       20:20 – pokaz powietrzny na scenie głównej
      
       Agnieszka Marczak – Kobieta Guma
       Agnieszka Marczak jest finalistką szóstej edycji programu "Mam Talent". Jej największymi pasjami są kontorsjonistyka czyli artystyczne wyginanie ciała, Taniec Brzucha oraz taniec z obręczami Hula Hoop. Na swoim koncie ma liczne występy w kraju i za granicą m.in. w Szwecji, Finlandii, Niemczech oraz Japonii. Jej niezwykłe umiejętności dały jej dwukrotnie tytuł Wicemistrzyni Polski w Aerobiku Sportowym.
       Sobota, 8 sierpnia 2015 r.
       16:00 – plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku
       17:10 - pl. Kazimierza Jagiellończyka
       20:00 - pl. Kazimierza Jagiellończyka
      
       Sportrebel Team – akrobacje na rolkach

       Widowiskowe pokazy akrobacji na rolkach w wykonaniu Sportrebel Team zrobiły ogromne wrażenie na odbiorcach Magic Malbork już w zeszłym roku. Karkołomne slalomy pomiędzy przeszkodami, skoki, jazda agresywna, freestyle, konkursy i dobra zabawa - tego nie zabraknie w programie również podczas Magic Malbork 2015.
       Sobota, 8 sierpnia 2015 r.
       16:40 – Street Rhythm- Rolkarze Sportrebel (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
       17:40 – Street Rhythm - Rolkarze Sportrebel (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
      
      
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym imprezy
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama