UWAGA!

Alicja w krainie ciężaru, czyli kolejny test SportEl.pl

 Elbląg, Alicja w Health Revolution z trenerem Arturem Markowskim
Alicja w Health Revolution z trenerem Arturem Markowskim (fot. Anna Dembińska)

Każdy może znaleźć dyscyplinę sportu dla siebie. Czasami jednak droga do odkrycia tego, co nam pasuje bywa długa i prowadzi przez meandry Internetu. A gdyby tak ją skrócić? W tym może Wam pomóc nasz cykl, w którym podpowiadamy, jak i gdzie możecie się poruszać oraz ile taka przyjemność kosztuje. Specjalnie dla Was sprawdza to Alicja. Zobacz zdjęcia z ostatniego treningu. 

Czujesz się ociężale? Masz wrażenie ciągłego zmęczenia, mimo że codziennie odpoczywasz? Odczuwasz ból w różnych częściach ciała, choć jesteś zdrowy? Jeśli tak to prawdopodobnie brakuje Ci aktywności fizycznej. Tę sytuację może zmienić trening funkcjonalny, który zapewnia wydajną motorykę, poprawia gibkość oraz stabilność ciała, redukuje tkankę tłuszczową. Dzięki kilku podstawowym ruchom, ułożonym w zaplanowany i logiczny ciąg, możesz zmienić swoje ciało, a tym samym po prostu poczuć się lepiej.
       - Chodzi o poprawę mobilności oraz siły. Polega to na tym, żeby obudować mięśnie tak, żeby zabezpieczały nasze stawy przed jakąkolwiek kontuzją. Dlatego ten trening jest dla każdego, bez względu na wiek oraz na to, czy jesteśmy sportowcami, czy amatorami. Liczy się również mądra opieka trenera, który zaplanuje treningi w taki sposób, że to "naprawi" człowieka. My ją zapewniamy, na każdym poziomie, zarówno amatorskim, jak i sportowym – mówi Artur Markowski, trener personalny z Health Revolution.
       Miejsce to specjalizuje się w tego rodzaju treningach, w jednym z nich udział wzięła Alicja.
       - Taki trening jest zdecydowanie lepszym pomysłem niż samodzielne pójście na siłownię. Jest bardziej dopracowany i intensywny. Ciekawe jest to, że w dużej mierze wykorzystuje się tu ciężar własnego ciała – tak opowiada o swoich wrażeniach.
       Aby wziąć udział w takich zajęciach wystarczy wejść na SportEl.pl. Tam czeka na Was aż 19 klubów, między innymi Health Revolution, w którym Alicja przeprowadziła ostatni trening. Dzięki serwisowi SportEl.pl za zajęcia zapłacicie 5% mniej. Wystarczy kilka kliknięc. 

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama