UWAGA!

Będzie remont ulicy Grochowskiej

 Elbląg, Wyremontowany zostanie odcinek ul.Grochowskiej,
Wyremontowany zostanie odcinek ul.Grochowskiej, fot. Michał Skroboszewski

Miasto ogłosiło przetarg na remont odcinka ulicy Grochowskiej. Firmy, które chciałby podjąć się tego zadania, mogą składać swoje oferty do 19 stycznia.

- Remont obejmie odcinek ulicy od nr 40 do 49, łącznie będzie to około 230 m - informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Prace obejmą między innymi: przebudowę nawierzchni odcinka drogi wraz z jego konstrukcją, przebudowę i budowę zjazdów, przebudowę chodników, budowę kanalizacji deszczowej wraz z przepompownią ścieków i budowę oświetlenia terenu przepompowni ścieków. Firmy mogą składać oferty do 19 stycznia. Kwotę jaką Urząd Miejski w Elblągu chce przeznaczyć na remont odcinka ul. Grochowskiej poznamy podczas otwarcia ofert.

Więcej o remoncie ulicy Grochowskiej w tym artykule.

daw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Niesamowita wiadomość !!!! Cieszę się że będzie nowa droga na tej eksluzywnej części Elbląga !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  21
  8
  Szczęśliwy obywatel(2021-01-12)
 • Hahaha a na jaki grom?? To nie ma innych chodników i ulic dziurawych w centrum gdzie ludzie chodzą? A nie tam na zadupiu gdzie mali przedsiębiorcy i inne mechaniki???
 • Tylko pamiętajcie o parkingach wzdłuż ulicy dla wspólnot mieszkaniowych, które nie maja zamiaru wziąć kredytów na budowę parkingu na terenie swojego podwórka; )podatnicy na pewno Brda zachwyceni, ze to z ich pieniędzy ta inwestycja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Dla patologii wszystko(2021-01-12)
 • No nareszcie będzie 21 wiek zapraszam na spacery w obecnym stanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  Mietek22(2021-01-12)
 • @WTFFF tam też mieszkają ludzie i chcą ludzkich warunków aby dojść do swoich posesji!!!!!
 • Może przy okazji Prezydenci Wroblewski i Nowak (którzy w ostatniej chwili zablokowali budowę apartamentowca na Tysiąclecia, bo widzą tam tylko Hotel, chocby za 50 lat, )zdecydują się za rozpoczęcie zabudowy Wyspy Spichrzów zaczynając od ulicy Grochowskiej i zaproponują firmie od apartamentowca jego budowę też na Tysiaclecia, ale przy Sopockiej. Chcialbym, by moje wnuki zobaczyły jeszcze Elbląg bez łąk do wypasu krów w Srodmieściu.
 • Może by tak też ktoś z bezradnych naszego miasta zainteresował się ul. Helska! Odnośnie jej renowacji, ponieważ kilkanaście lat temu byla tabliczka z napisem (Modernizacja ulicy Helskiej i Topolowej )odnowiona została ulica Topolowa, a potem tabliczka znikła i Helska została w takim stanie że to jakaś żenada. Mieszkam na niej już ponad dwadzieścia lat i w tym czasie dwa razy robione były dwa żałosne"liftingi"kawałka nawierzchni. Raz kawałek bo się jezdnia zapadła, a drugi raz kropki położono asfaltu i Pan w sile wieku rozprowadzal go ręcznym walcem -widok dramatyczny i zenujacy 21wiek😱😱😱
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Szczera(2021-01-12)
 • A Słowackiego nigdy !!!!! Od wojny bez remontu.
 • niech płacą czynsze to kasa będzie. z moich podatków nie pozwalam.
 • zróbcie remont na dąbka przy starym sądzie, bo tam mozna się nadziać. raptem 5 metrów-10.centrum miasta a taka żenada. co ratuszowi januszki nie jeźdżą tamtędy, albo wyjazd z grunwaldzkiej 2 przy elzamie, dziura że hej. wizytówka elbląga blisko dworzec pkp pks, żenada.
 • Łęczycka przy wojsku. .. .tragedia. .. .dziura za dziura i wąsko że nie ma jak ominąć bo w auto się w jedzie na pasie obok. .. .Przejeżdża tam w ciągu dnia z tysiąc aut bo jest to najczęściej uczęszczana droga, a wy na jakiejś Grochowskiej dziury lepić będziecie dla paru osób ???? Jaja sobie robicie???
 • Miasto a coooo z ulicami przyległymi do Chrobrego ?????
Reklama