UWAGA!

Bezpłatna pomoc przy wypełnianiu PIT-ów

 Elbląg, Bezpłatna pomoc przy wypełnianiu PIT-ów
fot. WS (arch. portEl.pl)

Będzie można skorzystać z pomocy przy wypełnianiu deklaracji rocznej podatku dochodowego od osób fizycznych za 2015 rok. Deklaracje pomogą wypełniać, pod nadzorem nauczycieli, uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu.

Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Sielanka” w porozumieniu z Zespołem Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu podjęła współpracę, której celem jest bezpłatna pomoc przy wypełnianiu deklaracji rocznych za 2015 rok. To już czwarty rok z rzędu, w którym uczący się na specjalistów ds. rachunkowości, uczniowie Technikum pomagają wypełnić PIT – pierwszy raz w porozumieniu ze Spółdzielnią.
       Jeżeli PIT ma być wysłany do Urzędu Skarbowego drogą elektroniczną, oprócz informacji o dochodach uzyskanych w 2015 roku, przynieś ze sobą PIT za 2014 rok. Jeśli będziesz posiadał tylko informację o dochodach za 2015 rok, wydrukujemy twój PIT, który będziesz mógł zanieść osobiście do Urzędu Skarbowego.
       Miejsca i terminy spotkań:
       - poniedziałek 21 marca i 4 kwietnia w godz. 15 -16- Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu ul. Bema 50 sala 10a (I piętro)
       - wtorek 22 marca i 5 kwietnia w godz. 13.30 - 15- siedziba Spółdzielni przy ul. Gwiezdnej 26/27, świetlica na I piętrze (drzwi oznaczone nr 20).
       Zapraszamy!
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Spółdzielnia wyręcza się dziećmi, może paniusie same by to zrobiły dla swoich mieszkańców.
  • Zawsze znajdzie się jakiś palant co mu nic nie pasuje. Paniusie nie chcą i nie musza a uczniowie niech się uczą. Dobry pomysł. napewno wielu ludzi skorzysta bo nie jest to takie proste dla każdego
Reklama