UWAGA!

Budżet Obywatelski – ostatni tydzień głosowania

 Elbląg, Budżet Obywatelski – ostatni tydzień głosowania

Czasu jest coraz mniej. Elblążanie mają już tylko tydzień, aby oddać swój głos na inwestycję w swoim okręgu oraz ogólnomiejską, które zostaną zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Zainteresowanie akcją w tym roku jest ogromne. Przypominamy więc, że na wybrane przedsięwzięcia można głosować elektronicznie, na stronie internetowej http://www.budzetobywatelski.elblag.eu/ oraz metodą tradycyjna, za pomocą ankiet, które trafiły do mieszkańców. Ankiety do głosowania są jeszcze dostępne w holu Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności oraz w Informacji Turystycznej, mieszczącej się w Ratuszu Staromiejskim.
       Przypominamy, że głosowanie trwa już tylko do 16 października.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe UM w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • To jest raczej budżet PSEUDOoobywatelski. Urząd miasta w cwany sposób próbuje zrealizować inwestycje w szkołach, czyli w jednostkach budżetowych. Prawdziwy wniosek obywatela Elbląga nie ma szans w porównaniu z mobilizacją szkoły.
 • zniechęciła mnie ta inicjatywa! najpierw się ją tworzy a później jak projekt wygra to sie go podważa i robi wokół pełno zamieszania i szumu. do tego sam zakres okręgów. mieszkam przy rynku i jestem zakwalifikowana pod zawade. .. przecież to pewne że nasze projekty nie mają szans bo zawada jest bardzo zabudowana i zaludniona i nie obchodzi ich zaden parking, chodnik czy oświetlenie małych uliczek, z które zastawiają jedynie jadąc w sobote na rynek! ot tyle
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  dnigga(2015-10-11)
 • PRAWDA ale cóż. ..
 • A do szkoły czyje dzieci chodzą chyba nasze prawda? Spędzają tam połowę dnia czasem więcej czasu, gdy jest przy szkole orlik. Niestety biedna gmina Elbląg co roku obcina fundusze dla i tak niedofinansowanych szkół więc muszą się one ratować w inny sposób, jednym z nich jest budżet obywatelski, takie czasy nastały.
Reklama