UWAGA!

Cafe Mundial bez gwiazdy

Sześć ekip reprezentujących elbląskie puby i kawiarnie ze Starego Miasta wystartuje w tegorocznym Cafe Mundialu. Tytułu mistrza broni "Black and White".

W tym roku właściciele i goście elbląskich pubów rywalizować będą na stadionie przy ul. Krakusa. Organizowany po raz czwarty Cafe Mundial odbędzie się w niedzielę (22 lipca). Mecze rozpoczną się po godz. 10.00. Organizatorzy zaprosili do zabawy sześć pubów i kawiarni: "Black and White", "Krypta", "MF", "West Side", "Pub 1", "Altair Cafe".
     W tym roku w Cafe Mundial nie zagra - jak stało się już tradycją tej imprezy - zaproszony gość. Organizatorzy co roku zapraszają do zabawy znanego piłkarza. Rok temu był nim Stanisław Terlecki, wcześniej Grzegorz Lato. W tym roku gwiazdy nie będzie ze względu na brak funduszy.
     Mimo to zapowiada się ciekawa impreza.
     - Na zakończenie zabawy zapraszamy pod Galerię El, gdzie o godz. 19.00 rozpocznie się koncert "Apteki" - mówi organizator Ryszard Barszcz. - Tam też odbędzie się uroczyste zakończenie Cafe Mundialu i wręczenie nagród.
     Najlepsza drużyna tegorocznego Cafe Mundial otrzyma beczkę piwa. Taką samą nagrodę - ufundowaną przez Radio El - otrzyma ekipa, które stworzy najlepszą atmosferę.
AP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama