UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Centrum Elbląga okiem studentów politechniki

Jedenaście koncepcji zagospodarowania przestrzeni publicznych Elbląga - to efekt zajęć, w których wzięli udział studenci Politechniki Gdańskiej. Wczoraj (31 maja) w Ratuszu Staromiejskim zaprezentowali swoje prace. Wejdą one w skład opracowywanej strategii rozwoju miasta.

Przygotowywali je w ramach zajęć „Projektowanie urbanistyczne”. Pracowali od marca pod okiem dr Gabrieli Rembarz i dr Justyny Martyniuk-Pęczek, zastanawiając się nad przestrzeniami publicznymi w centrum naszego miasta.
       W pracach nad projektami wzięło udział ponad trzydziestu studentów z Polski i zagranicy. Analizowali centrum Elbląga pod kątem potencjału oraz barier w procesie rewitalizacji i reurbanizacji. Głównym zadaniem było połączyć historię z nowoczesnością, tak by miasto stawało się atrakcyjne dla nowych pokoleń, turystów.
       Efektem jest 11 zróżnicowanych koncepcji. Wejdą one w skład opracowywanej strategii rozwoju miasta.
       Pomysłodawczynią działań była Katarzyna Wiśniewska, dyr. Departamentu Urbanistyki i Architektury UM Elbląg.
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama