UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ceramiony 2011

Elbląg, Ceramiony 2011
fot. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich Światowid ogłasza XII edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Ceramiony 2011". Celem konkursu jest prezentacja dorobku dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w dziedzinie ceramiki.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, średnich i plastycznych oraz uczestników pracowni ceramicznych w placówkach kulturalno-oświatowych i Warsztatach Terapii Zajęciowej.
       - W zeszłym roku wpłynęło 160 prac wykonanych w różnych technikach sztuki ceramicznej - mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz z CSE Światowid. - W konkursie wzięły udział placówki z całej Polski, m.in. „Wyspa Skarbów" Gdańsk-Sobieszewo, Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro ze Zduńskiej Woli, WTZ Jastrzębie Zdrój, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie, Ośrodek Kultury w Skrzyszowie, WTZ ze Stargardu Szczecińskiego, Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu, Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka" Zakopane, Zespół Szkół Plastycznych z Częstochowy, WTZ Szczecin czy Dębnowski Ośrodek Kultury.
       Tematyka konkursu jest dowolna, a najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie www.swiatowid.elblag.pl, znajdą się również na wystawie pokonkursowej. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody książkowe i materiały plastyczne oraz dyplomy.
       Prace zgłoszone na konkurs należy przesyłać do 7 grudnia 2011 r. na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid", Pl. K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg w opakowaniu gwarantującym bezpieczne dotarcie przesyłki i z dopiskiem CERAMIONY.
       Każda praca musi zawierać opis: imię i nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana, nazwę i adres placówki oraz dane do kontaktu: telefon, fax, e-mail.
       Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się 15 grudnia w Galerii Nobilis w CSE Światowid. Tego dnia odbędą się również warsztaty ceramiczne.
       Dokładne informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. 55 611 20 50 (sekretariat) lub 55 611 20 64 (pracownia ceramiczna, Ewa Bednarska-Siwilewicz).
      
       Tegoroczna edycja „Ceramionów" odbywa się w ramach projektu „Twórcza Terapia", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      
      
      
      
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama