UWAGA!

Dla kogo indeks PWSZ?

33 uczniów klas maturalnych z Elbląga, Pasłęka i Grudziądza będzie walczyć o indeksy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 7 kwietnia.

Już po raz drugi Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu organizuje konkursu pn. "Indeks PWSZ".
     - Jego celem jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań młodzieży problematyką ekonomiczno-społeczną, a także promowanie zdolnej młodzieży poprzez umożliwienie im pogłębiania wiedzy z tego zakresu na studiach wyższych – informują organizatorzy konkursu.
     W walce o indeksy na rok akademicki 2005/2006 weźmie udział 33 uczniów z Elbląga, Pasłęka i Grudziądza. 7 kwietnia o godz. 11.00 w siedzibie uczelni przy ul. Grunwaldzkiej będą zmagać się z testem konkursowym. Oceną ich wiedzy zajmie się komisja, w której zasiądą: dr hab. Krystyna Gomółka oraz wykładowcy Instytutu Ekonomicznego - mgr Teresa Pietrulewicz, mgr Irena Naguszewska, dr Krzysztof Sidorkiewicz i dr Edward Jaremczuk. Nagrodą główną w konkursie są po dwa indeksy na każdą specjalność studiów dziennych prowadzoną w Instytucie Ekonomicznym.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Podobno konkurs jest odwołany. Ktoś wie coś więcej ???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Uczestnik(2005-04-05)
  • HAHAHAHA indeks do elblaskiej PWSZ hahahahaha za moich czasow a bylo to rok temu to sie walczylo o indeksy na Jagielonski, Warszawski na KUL ale na PWSZ w Elblagu - paranoja. Z calym szacunkiem dla uczacych sie tam studentow
Reklama