UWAGA!

Elbląski Klaster Turystyczny w Kaliningradzie

 Elbląg, Elbląski Klaster Turystyczny w Kaliningradzie
fot. nadesłana

Elbląski Klaster Turystyczny w dniach 8-9 kwietnia brał udział corocznym spotkaniu branży turystycznej w Kaliningradzie na Workshopie i Międzynarodowych Targach Turystycznych Jantur.

Branżę turystyczną z Polski reprezentowało 47 podmiotów z woj. warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego, małopolskiego, a z Obwodu Kaliningradzkiego 76 firm.
       Podczas Workshopu elbląscy przedsiębiorcy skierowali swoje oferty do indywidualnych odbiorców, jak również do firm turystycznych obwodu kaliningradzkiego. Organizacja spotkania w Kaliningradzie odbyła się dzięki współpracy klastra z Polską Organizacją Turystyczną z Moskwy i Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.
       Stoisko Elbląskiego Klastra Turystycznego oprócz touroperatorów odwiedzane było przez mieszkańców Kaliningradu i Obwodu Kaliningradzkiego, którzy byli zainteresowani konkretnymi propozycjami pobytu w Elblągu i jego regionie, zwłaszcza dużym zainteresowaniem cieszyły się oferty rejsów statku po Kanale Elbląsko-Ostródzkim, tramwaju wodnego po Zalewie Wiślanym, Święto Chleba i Elbląg za pół ceny.
      
Hanna Skrobotun, Prezes Elbląskiego Klastra Turystycznego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Kanał jest jeden - Elbląski. To nie tak Pani Prezes !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    fotomysl(2015-04-10)
  • Żeby być Prezesem EKT potrzebna jest minimalna wiedza, której w przypadku pani H. S. najwyraźniej brakuje. Przykładem jest właśnie artykuł zamieszczony nieco wyżej dlatego osoby popełniające tego typu błędy powinny zdecydowanie ponosić konsekwencje swojej niewiedzy.
Reklama