UWAGA!

Elbląski Magazyn Samorządowy 20

Czy elblążanie chętnie korzystają z Budżetu Obywatelskiego? Jak zmieniło się oblicze Gimnazjum nr 5? Jakie wrażenie wywarło na ambasadorze Wielkiej Brytanii nasze miasto? Odpowiedzi na te pytania zobaczymy i usłyszymy w Elbląskim Magazynie Samorządowym - programie telewizyjnym przygotowanym przez Urząd Miasta.

Elbląg jest jednym z pionierów Budżetu Obywatelskiego. Prawie wszystkie inwestycje wskazane przez mieszkańców i zaplanowane na ten rok zostały już wykonane. Na ten cel przeznaczono z miejskiej kasy 2 mln zł.  Kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem. W 2014 r. m.in. nowy plac rekreacyjny zyskają mieszkańcy Zawady, zmieni się też oblicze pasażu przy ul. Gwiezdnej.
       A nowe oblicze już zyskało Gimnazjum nr 5. Nowa elewacja, wyremontowane sale dydaktyczne i korytarze. Uczniowie chętniej będą pobierać naukę w murach szkoły przy ul. Agrykola.
       Z wizytą przebywał w Elblągu Robin Barnett, ambasador Wielkiej Brytanii. Przyznał, że miasto wywarło na nim pozytywne wrażenie, zauważył w nim potencjał i liczy na współpracę - naukową, ale i gospodarczą.
       I na zakończenie - jak świętowaliśmy 11 listopada.
      
      
      
                                                                                                   ------------------------reklama--------------------------
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama