UWAGA!

Elblążanie powalczą w Tczewie... w Tekken 7. Dołącz do walki!

 Elbląg, Elblążanie powalczą w Tczewie... w Tekken 7. Dołącz do walki!
Fot. strona FB wydarzenia

- Reprezentanci naszego muzeum pojawią się w sobotę, 14 maja na Wyzwaniu Niespodziewanego Fightera w Tekken 7, które będzie miało miejsce w Kinie Helios Tczew przy ulicy Pomorskiej 1 – informuje Arcade Classics Muzeum Elbląg. Też możesz dołączyć do walki – wstęp wolny!

Trudno znaleźć gracza, który nie zna serii Tekken. Już w sobotę w Tczewie, w kinie Helios, odbędzie się Turniej Niespodziewanego Fightera w ramach Helios Game - Granie na Wielkim Ekranie. Trwają zapisy, a warto wziąć udział, bo walcząc z innymi graczami na konsoli Xbox One, będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, których fundatorem jest także Arcade Classics Muzeum Elbląg. Start turnieju w sobotę, 14 maja, o godz. 10. Dlaczego „Niespodziewany Fighter”? Bo walczyć będzie trzeba losowymi postaciami!

- Wydarzenie poprowadzi Piotr Bunkowski - twórca Tczewskiego Retro Grania oraz prowadzący programu Graminator w telewizji Tetka w latach 2019-2022. - informują organizatorzy.

Więcej informacji, regulamin, zasady uczestnictwa i zapisy na FB Tczewskie Retro Granie. O Arcade Classics Muzeum Elbląg piszemy w naszym cyklu „Co jest grane?” Odcinek o turnieju Tekkena w Elblągu w latach 90' tutaj.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama