UWAGA!

Ferie zimowe 2016 w Szkole Tańca Broadway

 Ferie zimowe 2016 w Szkole Tańca Broadway

 Szkoła Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu, jak co roku, zaprasza dzieci w wieku szkolnym do udziału w atrakcyjnym i aktywnym programie „Zima 2016” realizowanym podczas zbliżających się ferii zimowych.

Program dla dzieci odbywać się będzie w obydwu tygodniach ferii od poniedziałku do piątku. Dzieci można przywozić do Szkoły Tańca Broadway już od godziny 6.50. Na tych, którzy wolą i mogą pospać nieco dłużej czekamy do godziny 10.00.
      
       - Dla dzieciaków przygotowujemy moc atrakcji – mówi Ewa Kalka, organizator Programu „Zima 2016”. - Gry, zabawy integracyjne, zajęcia taneczne, rekreację, konkursy z nagrodami i to, na co wszystkie dzieci niecierpliwie czekają – pidżama party i noc bajek - opowiada.
      
       W programie rekreacyjnym organizatorzy przewidują: ściankę wspinaczkową, rekreację w gospodarstwie agroturystycznym, ognisko, zjazd na sankach, basen, kino, zabawę w zamkniętych placach zabaw, squash, pidżama party i noc bajek.
      
       Dzieci biorące udział w programie mają zapewnioną opiekę pedagogiczną i instruktorską, ubezpieczenie, drugie śniadanie (słodkie bułeczki, herbata, kakao), obiad, przejazdy, udział w rekreacji, nagrody rzeczowe za udział w konkursach realizowanych podczas ferii, pidżama party bez dodatkowych opłat.
      
      
Z Kartą Dużej Rodziny 10 proc. zniżki, a jeśli posiadasz kartę sportową dla dziecka, zaoszczędzisz nawet 120 zł.
      
       Zapisy i szczegółowe informacje w Szkole Tańca Broadway
       tel. 55 236 92 82, 606 716 626 (od 10.00)
       e-mail: broadway@taniec.elblag.pl
       www.taniec.elblag.pl
      
--------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie