UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Forum Debaty Publicznej z kandydatami na prezydenta

2014-10-30
Aktualizowany 2014-11-05 08:45
Elbląg, Forum Debaty Publicznej z kandydatami na prezydenta

Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Elblągu oraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zapraszają na debatę „Edukacja – wspólne dobro”. Odbędzie się ona w ramach Forum Debaty Publicznej już 5 listopada o godz. 16 w dużej sali Kina Światowid.

- Celem spotkania jest przedstawienie perspektyw rozwoju elbląskiej oświaty w kontekście jakości edukacji, szans absolwentów elbląskich placówek oraz szeroko rozumianego rynku pracy mówi Małgorzata Sowicka z Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, która będzie moderatorem debaty. – Zaproszenia rozesłaliśmy do wszystkich kandydatów na prezydenta Elbląga.
       - Zapraszamy mieszkańców, pracowników oświaty, dyrektorów szkół i placówek oświatowo-wychowawczych, a także rodziców oraz wszystkich zainteresowanych jakością kształcenia naszych dzieci - dodaje Małgorzata Sowicka.
       Debata będzie podzielona na dwie części. W pierwszej, kandydatom pytania będą zadawali organizatorzy, w drugiej części – kandydaci będą odpowiadali na pytania publiczności.
       Wstęp na debatę jest wolny.
      
       Forum Debaty Publicznej po raz pierwszy w „Światowidzie" zorganizowane zostało w 2007 roku. To cykl spotkań dla elblążan, którzy chcą dyskutować na nurtujące ich problemy, a jednocześnie są w tych dyskusjach otwarci na poglądy i stanowiska innych osób. To okazja do rozmów z politykami, liderami organizacji i naukowcami.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama