UWAGA!

Góra śmieci przy Bażantarni. Kto ją sprzątnie?

 
Elbląg, Góra śmieci przy Bażantarni. Kto ją sprzątnie?
(fot. nadesłane)

- W drodze do Bażantarni, od strony ogródków działkowych, znajduje się staw, w którym żyją m.in. dzikie kaczki. Niestety, to piękne miejsce jest niszczone przez wandali, którzy pozostawiają tutaj tony śmieci. Widać to szczególnie teraz, gdy w wyniku upałów spadł poziom wody w stawie – napisała do nas jedna z Czytelniczek. Zobacz zdjęcia.

- W stawie można znaleźć niemal wszystko – sprzęt AGD, elektrośmieci, folie i wiele innych rzeczy – opisuje Czytelniczka, która na dowód przysłała do naszej redakcji kilkanaście zdjęć. - Śmieci zagrażają życiu nie tylko kaczek, które giną śmiercią tragiczną, np. poprzez wplątanie się w foliowe worki, sznurki, ale zagrażają również wybuchem epidemii wśród mieszkańców. Opadająca wskutek upałów woda jeszcze bardziej odsłoniła śmieci. Nagłośnijcie proszę tę sprawę, by ktoś wreszcie uprzątnął to miejsce.
       Staw, o którym napisała Czytelniczka, znajduje się przy ul. Działkowej. Jak się okazuje, leży na terenach należących w części do osoby prywatnej, w części do miasta. Czekamy na odpowiedź ratusza w tej sprawie.
      
K
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama