UWAGA!

Jak poprawnie mówić?

2010-01-04
Aktualizowany 2010-01-27 08:17
Elbląg, Jak poprawnie mówić?
Fot. Anna Dembińska.

Już po raz siódmy Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Elblągu organizuje Elbląskie Dni Poprawnej Mowy. W tym roku odbywają się one w dniach od 25 do 29 stycznia.

W tych dniach można będzie skorzystać w poradni z bezpłatnych badań, porad i konsultacji logopedycznych. Ponadto będzie można zapoznać się z ofertą placówki w zakresie oferowanych usług specjalistycznych.
       - Badaniami profilaktycznymi oraz poradnictwem obejmiemy każdego zgłaszającego się do naszej placówki mieszkańca naszego miasta i okolic – zapewnia Wojciech Rudnicki, dyrektor PP-P nr 2 w Elblągu. - W ramach naszej pomocy oferujemy również: bezpłatne badania dla dzieci (od 1 roku życia), młodzieży, a także dorosłych; poradnictwo dla młodzieży pragnącej studiować w szkołach teatralnych, dziennikarskich, prawniczych; konsultacje dla młodzieży pragnącej poprawić swoją dykcję lub artykulację; konsultacje dla nauczycieli przedszkoli, szkół, pedagogów szkolnych – jak doskonalić mowę dziecka, jak uczyć komunikowania się, jak dbać o swoje narzędzie pracy – głos; konsultacje dla dorosłych „dzieci” – jak komunikować się z rodzicem po wylewie lub udarze?.
       - Wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty zapraszamy w dniach od 25 do 29 stycznia w godz. od 8 do 15.30 - zaprasza dyrektor Rudnicki. - Wcześniejsze zapisy (pod numerem telefonu (55 643-34-35) w sekretariacie poradni usprawnią przeprowadzenie badań.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • co poniektórem UMelastem by siem zdało. .
 • super inicjatywa, wszystko bardzo profesjonalnie przygotowane. przyszłam na wyznaczona godzinę, pani logopeda miała dla mnie i mojego dziecka duzo czasu. ponadto poradnia zadbana, czysta, a najważniejsze było w niej bardzo ciepło. widać gospodarza. wszystkiego się dowiedziałam o dziecku. super ktoś to wymyslił, że mozna przyjść w ferie. brawa dla poradni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mieszkakanka elbląga(2010-01-26)
 • Byłam, jestem pod wrażeniem. Brawa dla organizatorów!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mama dziecka(2010-01-26)
Reklama