UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jutro ruszy remont Nowowiejskiej

 
Elbląg, Jutro ruszy remont Nowowiejskiej
fot. AD

Ulica Nowowiejska nosi liczne ślady przygotowań do budowy Porto 55. Galeria handlowa ostatecznie nie powstała, ale nawierzchnia ulicy została zniszczona. Jak zapowiada elbląski magistrat, niedługo to się zmieni bowiem inwestor, czyli Sjaelso Poland Beta zobowiązał się do poprawienia stanu dróg, które służyły jako dojazd na teren budowy oraz związane były z przebudową sieci infrastruktury technicznej.

Jutro (24 maja) w imieniu inwestora - firma Elzambud przystąpi do prac związanych z poprawą przejezdności na odcinku ul. Nowowiejskiej poprzez utworzenie pasów ruchu z nawierzchni bitumicznej. W osi jezdni pozostawiony zostanie jedynie wąski pas zabruku dla rozdzielenia kierunków ruchu na tym odcinku.
       Z wykonaniem powyższych prac związane jest wprowadzanie zmian w zakresie organizacji ruchu na czas robót. W pierwszej kolejności wykonywane będą roboty na jezdni południowej ul. Nowowiejskiej od skrzyżowania ulic: 12 Lutego - Królewiecka - Teatralna - Nowowiejska. Następnie zakres robót zostanie przeniesiony na jezdnię północną. Prace będą prowadzone przy zachowaniu ruchu kołowego z jednoczesnym zamknięciem poszczególnych pasów ruchu jezdni południowej i północnej, na których będą prowadzone roboty. Prace potrwają najpóźniej do 4 czerwca.
       Natomiast w pierwszej połowie czerwca zostaną wykonane również prace naprawcze nawierzchni przy ulicy Pilgrima, usunięte zostaną także wyboje na ulicy Bażyńskiego.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • hahahahaha kuagduagdhausdgahdgausdg !!!kompromitacja!!!! uhsuahsuahgsuags
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kompormitacja!!!(2012-05-23)
 • Prawie cały Elbląg rozkopany, przydałby się samolot
 • To jest taka tajna polityka prorowerowa Elbląga:) Samochodem sie nie da, to się mieszkańcy na rowery przesiądą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rowerzystka(2012-05-23)
 • Czy w tym mieście jest jakiś gospodarz czy tylko cieć ?
 • I co w tym takiego śmiesznego? Rozkopali to naprawią. Remontują drogi - będzie lepiej. A kiedy niby mają się za to wziąć? Zimą? W pięć minut nie da się zrobić czegoś i to dobrze; no może klocka. Nie rozumiem takiego podejścia: nie robili było źle, robią to też źle. Niektórzy komentujący są naprawdę śmieszni i kompromitują się głupimi wpisami; aby tylko napisać - bo nic innego nie mają do roboty, nic w życiu nie osiągnęli i nie wiedzą, co z sobą zrobić. Jałowe wypowiedzi, z których nic nie wynika. Nawet mi tych "pisarczyków"od siedmiu boleści nie żal.
 • a kiedy zrobią jakieś oświetlenie przy Bażyńskiego, bo nogi wieczorem można połamać?
 • no nieźle
 • Koszty naprawy niech pokryją z własnej kieszeni ci co podpisali umowy ma budowę poro. Jakoś nie słychać żeby prokuratura zaiteresowała się nie małymi pieniędzmi z budżetu miasta na te chybione cele. Może ponowna wizyta CBA z lolsztyna coś wywęszy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kotlarz(2012-05-23)
 • Zbliżają się wakacje, EURO a Elbląg jest masakrycznie rozkopany i będzie witał turystów korkami. Przedostać się z jednego końca miasta na drugi to masakra w te upały.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mechanik_amator(2012-05-23)
 • parking przy biedronce też proszę naprawić
 • no i ten pożal sie Boże chodnik, od nowowiejskiej do królewieckiej. Wcześniej był szeroki i z DDR, a teraz? Ledwo się ludzie mijają.
 • Nadzieja na Porto 55 2011-10-06
Reklama