UWAGA!

Klinika Potocki czeka na elblążan

 

Ulokowana w 300-letnim Pałacyku Potockiego, otoczona zabytkami pierwszej stolicy Warmii, Klinika Potocki to nowoczesna placówka składająca się z poradni specjalistycznych i Szpitala Chirurgii Jednego Dnia. Takie miejsca istnieją nie tylko w serialach. Zobacz więcej zdjęć. 

Po zdrowie bez kolejki
       Każdy, kto borykał się z problemami zdrowotnymi, korzystając z usług publicznej służby zdrowia, wie, że aby chorować, trzeba mieć tzw. „końskie zdrowie”. Najpierw wydłużające się kolejki do specjalistów, potem kolejki, nawet kilkuletnie, na zabieg, a na koniec warunki szpitalne, pozostawiające wiele do życzenia. Często na zabieg nie można już dłużej czekać, bo na przykład już teraz tracimy wzrok (tak dzieje się w przypadku zaćmy). Normalna egzystencja staje się niemożliwa.
       Alternatywą jest prywatna klinika, w której podczas wizyty kwalifikacyjnej problem zostaje zdiagnozowany, a zabieg, po wykonaniu niezbędnych badań, przeprowadzany jest w możliwie najkrótszym terminie. Szybki czas wykonania zabiegu ma bardzo istotne znaczenie nie tylko w przypadku zaćmy, która w krótkim czasie może doprowadzić do ślepoty, ale również i przy innych zabiegach, znacznie poprawiających komfort życia.
      
       Zaufaj nowoczesnym technologiom
       Sercem kliniki jest blok operacyjny z salą, do wykonania której zastosowane zostały najnowocześniejsze technologie. Nawiew laminarny sprawia, że powietrze jest praktycznie jałowe, a nowoczesny sprzęt pozwala doświadczonym specjalistom świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
       W klinice wykonywane są zabiegi z zakresu:
  • okulistyki – zabiegi zaćmy,
  • laryngologii – usuwanie migdałków, plastyka przegrody nosa, drenaż wentylacyjny uszu i wiele innych,
  • ortopedii – chirurgia stopy, chirurgia ręki, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogato płytkowego i komórek macierzystych,
  • urologii – diagnostyka i leczenie wszystkich rodzajów nietrzymania moczu, w tym zakładanie taśmy TVT oraz leczenie botoxem,
  • chirurgii naczyniowej – usuwanie żylaków metodami nieinwazyjnymi (skleroterapia, metoda parowa SVS) i tradycyjnymi metodami operacyjnymi,
  • medycyny estetycznej
Komfortowo i wygodnie - tak możesz być leczony

 

Na kuracjuszy czekają komfortowo wyposażone pokoje z przestronnymi łazienkami, dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. W przypadku, gdy zabieg wymaga jedynie kilkugodzinnego pobytu w klinice (np. operacja zaćmy – pacjent przebywa 4-5 godzin) na kuracjuszy czekają sale przygotowania pacjenta oraz sale wypoczynkowe. Dla członków rodziny i osób towarzyszących przewidziane są specjalne strefy, gdzie przy filiżance kawy i drobnym poczęstunku mogą one oczekiwać na odbiór pacjenta.
       Przy wszystkich walorach kliniki jej największym atutem są ludzie, którzy ją tworzą. Cały personel, począwszy od lekarzy specjalistów po pielęgniarki, rejestrację i obsługę techniczną, za priorytet stawia sobie dobro pacjenta, a ochronę jego zdrowia – jako cel nadrzędny. Dlatego tak ważna jest przyjazna atmosfera, wsparcie pacjenta w jego obawach i opiekowanie się nim od momentu przyjazdu do opuszczenia kliniki. 
       Chcesz wiedzieć więcej na temat Kliniki Potocki? Interesują Cię konkretne zabiegi, ich cena i sposób płatności? Zajrzyj na stronę www.klinikapotocki.com, bądź na bieżąco i obserwuj to miejsce w mediach społecznościowych.
      
      

Klinika Potocki
       ul. Botaniczna 11, 14-500 Braniewo
       tel. 55 234 68 76

      
------------------Art. sponsorowany---------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej