[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejne zmiany w urzędzie. Kultura i sport połączone?

To wprawdzie jeszcze nie trzęsienie ziemi czy rewolucja, ale w najbliższym czasie zmian w elbląskim urzędzie miejskim zapowiada się sporo. Na pierwszy ogień już wcześniej poszły Departament Komunikacji Społecznej i Departament Edukacji. Teraz dołączą do nich trzy kolejne departamenty.

Już podczas kampanii wyborczej prezydent Jerzy Wilk zapowiadał zmiany w funkcjonowaniu urzędu. Na pierwszy ogień poszedł Departament Komunikacji Społecznej. Kolejnym jest Departament Edukacji. Miasto szykuje się także do reorganizacji dwóch kolejnych Departamentu Sportu i Departamentu Kultury.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • proponują Targońskiego on sobie poradzi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 19
  (2013-08-21)
 • chyba śmieszny jesteś- Targoński- najlepszy kumpel Soi:))))) Tylko nie to POpaprańcy won od koryt
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16 9
  tylkonieto(2013-08-21)
 • a może by tak sprawdzić na co choruje Pan Soja i czy prawidłowo wykorzystuje zwolnienie, sprawa dla ZUS-u, tak nagle zachorował po zmianie Prezydenta? stare praktyki czemu ZUS tego kontroluje?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  31 3
  (2013-08-21)
 • To do tej pory sport i kultura nie były razem? Miały oddzielnych dyrektorów departamentów, ich zastępców itp. ? Szok!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  16 6
  prorok(2013-08-21)
 • A wg. mnie czarnym koniem będzie Rudnicki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14 5
  (2013-08-21)
 • Największym problemem obecnej władzy jest, że obiecała zmiany "na lepsze" nie idące śladem PO-owców. Tymczasem tak naprawdę nic sie nie zmieniło i nie wierzę, że zmieni się na lepsze! Mimo hucznych zapowiedzi jak za PO były ustawki tak i teraz są nadal! Witajcie zatem w Wilkowyjach! Kiedy wreszcie nadejdzie normalność. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18 9
  Obywatelz(2013-08-22)
 • pogonić jak najszybciej blon służebnicę z wydziału sportu. każdy będzie lepszy niż paniusia od kijków
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13 2
  PETENT(2013-08-22)
 • pogonić jak najszybciej blond służebnicę z wydziału sportu. każdy będzie lepszy niż paniusia od kijków
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 2
  petent(2013-08-22)
 • pewnie zwolnienia od psychiatry, nie do podważenia przez ZUS
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 1
  lolatka(2013-08-22)
 • Kolejna Władza rozpoczyna działanie od tego samego błędu !. Przetasowania kadrowe i absurdalne łączenia Wydziałów. Panie Prezydencie !. My oczekujemy na Pańskie przemyślenia w sprawie rozwoju Elbląga. , w sprawie częściowej likwidacji bezrobocia, ,zatrzymania ludzi młodych, rozbudowy miasta, poprawy bezpieczeństwa na ulicach. Tego wymagamy od Pana !.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18 8
  JolaB.(2013-08-22)
 • Teraz czas na likwidację ZBK. Po co ten pokomunistyczny twor skoro w UM jest jego wierna kopia, Departament Meinia Komunalnego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16 1
  wkrzonylokator(2013-08-22)
 • Jola B. Ma Pani rację. Dodam tylko pilną potrzebę poprawy opieki nad ludzmi starymi i opuszczonymi. Poziom tej opieki to wyznacznik kultury całego społeczeństwa. I o tym powinien pomyśleć nowy Prezydent Elbląga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14 0
  (2013-08-22)
Reklama