UWAGA!

Kolejny pokój zagadek w Escape House już otwarty

Kilka miesięcy trwała budowa kolejnego pokoju zagadek. Udało się wybudować zagadkowy labirynt, w którym gracze muszą przejść przez kilka pokoi zagadek. Powstały "multi escape room" to nowość w skali kraju. Nie możemy zdradzić szczegółów, ale tym razem gracze będą się bawić w skomplikowanym labiryncie. Na znalezienie TEDiego mamy 45 minut, a w grze może brać udział od 2 do 8 osób. Otwarcie kolejnego pokoju to kolejna szansa na zorganizowanie niezapomnianych urodzin, integracji czy wieczoru panieńskiego. Zobacz więcej zdjęć. 

Oczywiście to nie koniec pomysłów w Escape House Elbląg, już za kilka tygodni otwarcie nowego pokoju, szalonego konstruktora robotów. Charakterystyka pokoju oparta będzie na motywach opowieści Stanisława Lema.
      
       W co jeszcze pobawimy się w Escape House Elbląg?
      

       Pokój Dr. Mortisa 
       Musisz uciec przed złym Dr. Mortisem. Wydostać się z jego mieszkania czyli już wiesz że jest więcej niż jedno pomieszczenie. Twoim zadaniem jest znalezienie wszystkich ukrytych pomieszczeń, kodów i kluczy do kłódek i otwarcie wszystkich zamkniętych szafek, szuflad, sejfów, uruchomienie kilku maszyn. Przedostajesz się do kolejnych pomieszczeń przez tajne przejścia, których nie widać na pierwszy rzut oka. Masz 45 minut aby wyjść zanim wróci zły doktor i Cię zje. Liczba graczy od 2 do 7.
       Zobacz film
      
       Napad na Escbank
      
To kolejna zabawa w pokojach zagadek Escape House Elbląg. Dzięki tej zabawie możemy na własnej skórze poczuć dreszcz emocji i wcielić się w rolę rabusia. Po drodze do sejfu pełnego pieniędzy i sztabek złota czeka nas mnóstwo zagadek logicznych do rozwiązania. Musimy również wykazać się sprawnością fizyczną przy przejściu przez liczną sieć laserowych zabezpieczeń. Liczba graczy od 2 do 5.
       Zobacz film
      
       Pokój wirtualnej rzeczywistości – VR Room

 

 Niesamowite emocje tylko w pokoju VR. Zanurz się w świecie wirtualnej rzeczywistości i bądź kim chcesz. Kilkadziesiąt torów kolejek z lunaparków całego świata, realistyczne "strzelanki", skoki, latanie, boks, co tylko chcesz ... - to jest rozrywka na najwyższym poziomie. Od prawie roku w Escape House Elbląg funkcjonuje pokój VR czyli "wirtualna rzeczywistość". VR Room to niezwykłe doświadczenia, dzięki najnowocześniejszej technologi możemy zobaczy rzeczy niesamowite. Wirtualna Rzeczywistość - określenie to w ostatnim czasie eksplodowało dzięki rozwojowi technologi. Jak nigdy dotąd możliwe jest przeniesienie się w miejsca nieosiągalne w fizycznym świecie. Najnowocześniejsza technologia gogle HTC VIVE oraz potężne stacje obliczeniowe zbudują dla państwa niezapomniane doświadczenie. Najlepiej pobawicie się w 2 lub 3 graczy.
       Zobacz film
      
       Pokój zagadek "Napad na Escbank" oraz VR-Room znajdują się w kompleksie Escape House Elbląg, przy ul. 12-go Lutego 25 (Świat Dziecka II – piętro).
       Rezerwacje tel. 780 123 056.
       Aktualny cennik oraz możliwość rezerwacji wszystkich pokoi znajdziecie na stronie: www.escapehouse.elblag.pl.
       Zapraszamy na facebook'ową stronę Escape House: https://www.facebook.com/EscapeRoomElblag/


       ----------Art. sponsorowany-----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej