UWAGA!

Konkurs. Piękne bratki na balkon i do ogrodu

 Konkurs. Piękne bratki na balkon i do ogrodu

Bez kwiatów trudno wyobrazić sobie mieszkanie, dom i ogród. Dobrze dobrane będą nie tylko ozdobą, ale przyniosą swoim hodowcom ogromną satysfakcję. Wprowadzą miły, naturalny akcent, uspokoją nerwy, a nawet oczyszczą powietrze. Do wygrania w naszym konkursie piękne bratki z gospodarstwa ogrodniczego Piotra Zimińskiego. Zobacz zdjęcia.

Obecnie sporo czasu spędzamy w domach, więc kwiaty i rośliny mogą dać nam zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień. Poprawią nam nastrój, sprawią, że będziemy bardziej zrelaksowani. W naszym konkursie do wygrania są dwie skrzynki bratków (kolory do wyboru z gamy dostępnej w gospodarstwie) z gospodarstwa ogrodniczego Piotra Zimińskiego. W artykule przeczytasz o kwiatach i roślinach w gospodarstwie pana Piotra.

Jak je zdobyć? Wystarczy napisać na adres konkurs@portel.pl, jakie kwiaty najbardziej lubicie mieć na swoim balkonie. Na odpowiedzi (w treści maila prosimy wpisać hasło "bratki") czekamy do 7 kwietnia 2020 roku do godz. 15. Nagrodzimy dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi. Bratki będzie można odebrać w gospodarstwie Piotra Zimińskiego, przy ul. Druskiej 15 w Elblągu, tel. 55 233 77 23.

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 
                     1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
                     2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
                     3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
                     4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
                     5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
                     Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

red
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie