UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs. Piękne bratki na balkon i do ogrodu

 
Konkurs. Piękne bratki na balkon i do ogrodu

Bez kwiatów trudno wyobrazić sobie mieszkanie, dom i ogród. Dobrze dobrane będą nie tylko ozdobą, ale przyniosą swoim hodowcom ogromną satysfakcję. Wprowadzą miły, naturalny akcent, uspokoją nerwy, a nawet oczyszczą powietrze. Do wygrania w naszym konkursie piękne bratki z gospodarstwa ogrodniczego Piotra Zimińskiego. Zobacz zdjęcia.

Obecnie sporo czasu spędzamy w domach, więc kwiaty i rośliny mogą dać nam zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień. Poprawią nam nastrój, sprawią, że będziemy bardziej zrelaksowani. W naszym konkursie do wygrania są dwie skrzynki bratków (kolory do wyboru z gamy dostępnej w gospodarstwie) z gospodarstwa ogrodniczego Piotra Zimińskiego. W artykule przeczytasz o kwiatach i roślinach w gospodarstwie pana Piotra.

Jak je zdobyć? Wystarczy napisać na adres konkurs@portel.pl, jakie kwiaty najbardziej lubicie mieć na swoim balkonie. Na odpowiedzi (w treści maila prosimy wpisać hasło "bratki") czekamy do 7 kwietnia 2020 roku do godz. 15. Nagrodzimy dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi. Bratki będzie można odebrać w gospodarstwie Piotra Zimińskiego, przy ul. Druskiej 15 w Elblągu, tel. 55 233 77 23.

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 
                     1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
                     2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
                     3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
                     4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
                     5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
                     Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

red
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej