UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs. Piękne bratki na balkon i do ogrodu

 
Konkurs. Piękne bratki na balkon i do ogrodu

Bez kwiatów trudno wyobrazić sobie mieszkanie, dom i ogród. Dobrze dobrane będą nie tylko ozdobą, ale przyniosą swoim hodowcom ogromną satysfakcję. Wprowadzą miły, naturalny akcent, uspokoją nerwy, a nawet oczyszczą powietrze. Do wygrania w naszym konkursie piękne bratki z gospodarstwa ogrodniczego Piotra Zimińskiego. Zobacz zdjęcia.

Obecnie sporo czasu spędzamy w domach, więc kwiaty i rośliny mogą dać nam zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień. Poprawią nam nastrój, sprawią, że będziemy bardziej zrelaksowani. W naszym konkursie do wygrania są dwie skrzynki bratków (kolory do wyboru z gamy dostępnej w gospodarstwie) z gospodarstwa ogrodniczego Piotra Zimińskiego. W artykule przeczytasz o kwiatach i roślinach w gospodarstwie pana Piotra.

Jak je zdobyć? Wystarczy napisać na adres konkurs@portel.pl, jakie kwiaty najbardziej lubicie mieć na swoim balkonie. Na odpowiedzi (w treści maila prosimy wpisać hasło "bratki") czekamy do 7 kwietnia 2020 roku do godz. 15. Nagrodzimy dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi. Bratki będzie można odebrać w gospodarstwie Piotra Zimińskiego, przy ul. Druskiej 15 w Elblągu, tel. 55 233 77 23.

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 
                     1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
                     2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
                     3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
                     4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
                     5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
                     Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

red
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl