UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs: Zaproś wiosnę do domu

2020-04-03
07:00
 

Wiosną można się też cieszyć w domu. Kwiaty dodają nam nowej energii i przywracają nadzieję, że to, co złe, w końcu musi minąć. Kwiaciarnia Romantyczna dla Czytelników portEl.pl ma piętnaście korowych bratków i dwa bukiety tulipanów, które można wygrać w naszym konkursie.

Nie dajmy się szarej codzienności, w domu też można poczuć wiosnę. Kolorowe kwiaty świetnie wyglądają w salonie i na balkonie. Dla naszych Czytelników mamy ładne kwiatki. Wystarczy napisać na adres konkurs@portel.pl i powiedzieć nam, jakie kwiaty najbardziej lubicie i dlaczego. Na odpowiedzi (w treści maila prosimy wpisać hasło kwiaty) czekamy do 6 kwietnia do godz. 10. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy kwiatami, które bezpiecznie przybędą pod drzwi.

.

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 


        

***
              1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
              2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
              3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
              4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
              5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
              Przeczytaj cały 
regulamin konkursów portEl.pl

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej