UWAGA!

Konkurs: Zaproś wiosnę do domu

 Konkurs: Zaproś wiosnę do domu

Wiosną można się też cieszyć w domu. Kwiaty dodają nam nowej energii i przywracają nadzieję, że to, co złe, w końcu musi minąć. Kwiaciarnia Romantyczna dla Czytelników portEl.pl ma piętnaście korowych bratków i dwa bukiety tulipanów, które można wygrać w naszym konkursie.

Nie dajmy się szarej codzienności, w domu też można poczuć wiosnę. Kolorowe kwiaty świetnie wyglądają w salonie i na balkonie. Dla naszych Czytelników mamy ładne kwiatki. Wystarczy napisać na adres konkurs@portel.pl i powiedzieć nam, jakie kwiaty najbardziej lubicie i dlaczego. Na odpowiedzi (w treści maila prosimy wpisać hasło kwiaty) czekamy do 6 kwietnia do godz. 10. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy kwiatami, które bezpiecznie przybędą pod drzwi.

.

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 


        

***
              1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
              2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
              3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
              4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
              5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
              Przeczytaj cały 
regulamin konkursów portEl.pl


Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie