UWAGA!

Korekty w rozkładach jazdy tramwajów

 Elbląg, Korekty w rozkładach jazdy tramwajów
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Od 1 kwietnia Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu, na wniosek pasażerów, wprowadza korekty w rozkładach jazdy tramwajów linii nr 2, 3 i 5. 

Linia nr 2

Kurs w rozkładzie na dzień roboczy kurs z pętli Druska zostaje przesunięty z godz. 22:05 na 22:00;

 

Linia nr 3 

W rozkładzie na dzień roboczy: kursy z pętli Ogólna 5:33, 21:16, 22:31 zostają przesunięte na odpowiednio 5:31, 21:20, 22:33;

a kurs z pętli Saperów 21:58 zostaje przesunięty na 22:03.

 

Linia nr 5

Kurs z pętli Saperów zostaje przesunięty z godz. 5:53 na 5:51. Kurs wjazdowy z przystanku Grobla Św. Jerzego w kierunku pętli Saperów zostaje przesunięty z godz. 5:55 na 6:00.

 

Korekty w rozkładzie jazdy wprowadza się na wniosek pasażerów.

ZKM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • W Naszym regionie sytuacja transportu publicznego wyraźnie wskazuje na celowe jej niszczenie. Przykład z poprzedniego artykułu; pociągi Polregio, masz do roboty na 7-8? To zapomnij, żeby dojechać do pracy na czas. Jak masz pociąg to nie masz w mieście autobusu/tramwaju. Dlaczego ZKM nie chce współpracować z PKP i na odwrót? Dlaczego celowo rozkłady jazdy nie są dostosowane do potrzeb pasażerów? To wszystko jest opisane w fajnej książce, która opisuje działania rządzących na szkodę kolei i pasażerów.
 • Fenomen walki polsko-polskiej trwa w całej Polsce. Losy Szczecisnkiej SKM są zagrożone, bo PKP nie chce rozmawiać z rządzącymi miastem. Przepaść ma 0,5 mld zł na tą inwestycję. Mamy gigantyczny potencjał transportu zbiorowego, wartego biliony złotych, natomiast ta wojna spółek, zarządów, etc niszczy wszystko i mamy. .. pociągi niedostosowane do potrzeb pasażerów, rozklekotany tabor. To wszystko wina rządzących.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  1
  Gosc99988(2021-04-01)
 • @Jjrr - Karol Trammer - Ostre cięcie jak niszczono polską kolej.
 • Zkm Elbląg niech zajmie się takimi sprawami jak. Przystanek na łeczyckiej w stronę Dębicy został przeniesiony ze skrzyżowania z warmińsko do nowego osiedla czyli niżej a autobus zapowiada przystanek przy warmińskiej. Jadąc Dąbka słychać zapowiedź zamiast stok słychać stoch :). Na mazurskiej w kierunku rubna kilka lat temu przeniesiono przystanek za skrzyzowanie z Kwiatkowskiego i tam koordynaty są nie zmienione. Jadąc 22 słyszymy zapowiedź mazurska a nie ma tam przystanku bo jest za krzyżówka no chyba że kierowca autobusu ma wypuścić pasażerów i cofnąć i dopiero skręcić w Kwiatkowskiego a my skręcamy dalej i słyszymy już zapowiedź następnego przystanku. Dalej 22 dojeżdża do ostatniego przystanku i żartowniś wgrał, ,SŁYNY ELBLASKI park TECHNOLOGICZNY. A to są rodzynki tylko z lini 22.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  1
  Jamaleg(2021-04-01)
 • A czy to przypadkiem nie prima aprilis.
 • @Pytam2021 - A moze tak prezydent zrobil korekte lini 22 na debice nie dosc ze 45 minut sie jedzie to co godzine jest atobus jechalam wczoraj caly byl zapchany i gdzie tu sa obustrzenia tak nasz prezydent dba o mieszkancow do gdanska predzej bym dojechala
 • Oni w doopie maja nas i nasze komentarze. Tą władzę trzeba przy wyborach odsunąć od rządzenia i rozliczyć.
 • Dokładnie, żadne moje uwagi nie zostały uwzględnione. Nikt nie słucha uwag mieszkańców, przy wyborach podziękujemy. Przydało by się jeszcze odwołać dyrektora ZKM. Mam nadzieję że to będzie pierwsza decyzja nowego prezydenta Elbląga !
 • Właśnie też wczoraj jechałem, człowiek na człowieku tak autobus nabity, bo teraz przed świętami ludzie jeżdżą na cmentarze. Kto był taki durny żeby zrobić 1 linie autobusu na 2 cmentarze. Paranoja totalna.
 • W końcu dzięki interwenci i interpolacji posła Krasulskiego na wniosek posła Wilka zmieniono rozkład jazdy. Czy tylko w Elblągu wyznawcy sekty PiS znają się na triangulacji liniowej komunikacji miejskiej ?
 • Po co czekać na wybory, referendum i kop w. upe
 • Kończę pracę na Druskiej o 22.00 i jak mam się wyrobić na tramwaj. To się nazywa olewarstwo Elblążan. Nie wspomnę o pustych kursach do Nowakowa i spowrotem. Góra dwóch pasażerów. Poraniony pomysł.
Reklama