UWAGA!

Mikołajki na wesoło dla najmłodszych w Ford Gołębiewski

 
Mikołajki na wesoło dla najmłodszych w Ford Gołębiewski
fot. Anna Dembińska

Malowanie buzi, pisanie listów do Mikołaja, zabawy, a także konkurs na najbardziej współczesny pojazd, którym porusza się ten święty – tak wyglądała impreza mikołajkowa, którą dla elbląskich dzieciaków zorganizował Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki, mieszczący się przy ul. Żuławskiej 19. Warto dodać, że salon organizuje tę imprezę cyklicznie, od siedmiu lat. Zobacz więcej zdjęć.

- Po raz siódmy zorganizowaliśmy Mikołajki dla dzieci z klas 1-3 z elbląskich szkół podstawowych. Cieszymy się, że na nasze zaproszenie odpowiedziały wszystkie placówki, a zabawa była przednia – mówi Karina Hirsz, dyrektor obsługi posprzedażnej w firmie Gołębiewski.
       Atrakcji nie zabrakło. Można było sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem, napisać list z prośbą o prezenty, pomalować buzię w dowolny wzór. Było mnóstwo zabaw i konkursów, zarówno dla najmłodszych, jak również dla dorosłych.
       - Zachęcaliśmy dzieci do przygotowania prac, na których mogły przedstawić swoje wyobrażenie na temat tego, jak i czym porusza się św. Mikołaj w dzisiejszych czasach – dodaje Karina Hirsz.
       Z tym zadaniem wyśmienicie poradziły sobie wszystkie dzieci, które wykorzystały różnorodne techniki plastyczne. W ich wizji św. Mikołaj w noc wigilijną jeździ samochodem, leci helikopterem, porusza się na motocyklu, a nawet... leci rakietą kosmiczną.
       Wyróżniono i nagrodzono trzy prace: pierwsze miejsce zajęła Maja Szczepankiewicz, która w nagrodę otrzymała tablet, drugie przypadło w udziale Mikołajowi Lossmannowi, natomiast trzecie zdobył Kacper Osiecki.
       - Każde dziecko otrzymało od nas upominki. To Mikołajki i wszyscy zasługują na prezenty. Tym bardziej, że dzieci włożyły wiele trudu i zaangażowania w przygotowany przez nas konkurs – uzupełnia Karina Hirsz. 
       Warto dodać, że również i dorośli mogą sobie sprawić prezent. W tym roku Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda obchodzi 20-lecie istnienia, w tym 10-lecie w Elblągu.
       - Z tej okazji zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Można wygrać Nowego Forda Focus na weekend, z pełnym zbiornikiem paliwa. Kolejne pytanie konkursowe pojawi się już w poniedziałek, 3 grudnia, na naszym fanpage'u. Serdecznie zapraszamy do zabawy - dodaje Karina Hirsz.
      
--------Art. promocyjny--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej