UWAGA!

Nagrodzeni z okazji Dnia Nauczyciela

 
Elbląg, Nagrodzeni z okazji Dnia Nauczyciela
fot. UM Elbląg

Wczoraj (14 października) odbyło się w Ratuszu Staromiejskim spotkanie władz miasta z elbląskimi nauczycielami.

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do podziękowań, ale i tradycyjnych nagród wręczanych przez prezydenta miasta. W trakcie uroczystości 33 elbląskich nauczycieli oraz dyrektorów szkół i placówek zostało wyróżnionych za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej:
       Dyrektorzy:
       1. Dorota Chechłowska Przedszkole nr 21
       2. Anna Kotońska Przedszkole nr 24
       3. Jolanta Piekarska Szkoła Podstawowa nr 12
       4. Aleksandra Nieżurawska Szkoła Podstawowa nr 19
       5. Iwona Statek Gimnazjum nr 7
       6. Agnieszka Jurewicz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
       7. Sylwester Stanicki IV Liceum Ogólnokształcące
       8. Barbara Ciechorska Zespół Szkół Zawodowych nr 1
       9. Leszek Iwańczuk Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
       10. Krystyna Miezio Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
       11. Urszula Walentynowicz Bursa Szkolna nr 4
      
       Nauczyciele:
       1. Ewa Świderska - Garbecka Przedszkole Nr 18
       2. Anna Kowalska Przedszkole Nr 21
       3. Ewa Borkowska Przedszkole Nr 24
       4. Małgorzata Barbara Stanecka Szkoła Podstawowa Nr 4
       5. Ala Piotrowicz - Chont Szkoła Podstawowa Nr 8
       6. Renata Borowiecka Szkoła Podstawowa nr 12
       7. Joanna Grondecka Szkoła Podstawowa nr 14
       8. Jakub Jacek Haryński Szkoła Podstawowa nr 15
       9. Anna Lewandowicz Szkoła Podstawowa nr 16
       10. Kazimierz Stankiewicz Szkoła Podstawowa nr 19
       11. Joanna Ewa Belewicz Szkoła Podstawowa nr 21
       12. Małgorzata Katarzyna Cieślik Szkoła Podstawowa nr 23
       13. Mariola Hajdukonis Zespół Szkół nr 1
       14. Radosław Dmowski Gimnazjum nr 7
       15. Grażyna Lucyna Bemnarek Zespół Szkół Ogólnokształcących
       16. Hanna Grażyna Pietras Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
       17. Jolanta Kawczyńska IV Liceum Ogólnokształcące
       18. Andrzej Jacek Gołota Zespół Szkół Mechanicznych
       19. Mirosław Szablewski Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1
       20. Magdalena Joanna Minkiewicz Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2
       21. Iwona Malewska - Danecka Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1
       22. Anna Leibner Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2
      
       Ponadto nauczyciele oraz pracownicy niepedagogiczni szkół i placówek oświatowych zostali w bieżącym roku wyróżnieni:
       1) Medalami Za Długoletnią Służbę (19 nauczycieli, w tym: 10 Medalem Złotym,
       7 Medalem Srebrnym i 2 Medalem Brązowym),
       2) Medalem Komisji Edukacji Narodowej (30 osób, w tym 28 nauczycieli i 2 pracowników niepedagogicznych – sekretarzy szkół),
       3) nagrodą Ministra Edukacji Narodowej (2 nauczycieli),
       4) nagrodą Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie (2 nauczycieli).
      
oprac. redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama