UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie masz pracy, zgłoś się do wojska

 
Elbląg, Nie masz pracy, zgłoś się do wojska

W Elblągu prowadzone są ćwiczenia wojskowe dla żołnierzy rezerwy oraz szkolenia w ramach służby przygotowawczej dla osób, które do tej pory z wojskiem nie miały do czynienia. Po jej ukończeniu osoby te mogą ubiegać się o powołanie do zawodowej służby wojskowej. Sprawdź terminy szkoleń.

Decyzję w sprawie intensyfikacji szkoleń rezerw osobowych wydał minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Jest to oferta między innymi dla osób, które na skutek pandemii straciły zatrudnienie, bądź nie mogą znaleźć pracy.

Wszyscy powołani do służby otrzymają pełne wyżywienie i zakwaterowanie w jednostce wojskowej oraz gratyfikację finansową uzależnioną od posiadanego stopnia wojskowego i rodzaju służby. Szeregowy rezerwy może liczyć na około 3500 zł miesięcznie.

Ćwiczenia trwają od 31 do 90 dni w jednostkach zlokalizowanych w garnizonie Elbląg tj. 16 Pułk Logistyczny przy ul. Łęczyckiej, 2 Dywizjon Przeciwlotniczy przy ul. Kwiatkowskiego oraz Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD P-W przy ul. Królewieckiej.

Najbliższe dostępne terminy rozpoczęcia szkolenia to:

- 13 lipca

- 17 sierpnia

- 14 września

 

Więcej informacji można uzyskać w Wojskowej Komendzie Uzupełnień

w Elblągu przy ul. Królewieckiej 169a lub telefonicznie:

- ćwiczenia rezerwy 261 313 475

- służba przygotowawcza 261 313 477

 

mjr Dawid Trapiszczonek, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama