UWAGA!

Nowy kierownik Posterunku Policji w Gronowie Elbląskim

 
Elbląg, Nowy kierownik Posterunku Policji w Gronowie Elbląskim
fot. nadesłana

Szef elbląskiej policji insp. Marek Osik wraz z I zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu - mł. insp. Robertem Muraszko mianował na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Gronowie Elbląskim asp. sztab. Pawła Cywińskiego. Komendant Miejski podkreślił wagę zajmowanego stanowiska oraz życzył sukcesów zawodowych.

Dzisiaj na Posterunku Policji w Gronowie Elbląskim odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego kierownika. W obecności funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendant Miejski Policji w Elblągu insp. Marek Osik wręczył rozkaz personalny asp. sztab. Pawłowi Cywińskiemu. Szef elbląskich policjantów wyraził nadzieję, że pod nowym kierownictwem posterunek będzie funkcjonował równie dobrze jak dotychczas.
       W uroczystości wzięli również udział Wójt Gminy Markusy Wacław Wielesik, który podziękował byłemu kierownikowi asp. sztab. Krzysztofowi Barsul za bardzo dobrą współpracę. Nowemu kierownikowi życzył sukcesów zawodowych, a także utrzymania poziomu bezpieczeństwa na terenie gminy. Do życzeń przyłączyła się także, obecna na uroczystości Sekretarz Gminy Gronowo Elbląskie Jadwiga Pliszka.
       Nowy kierownik asp. sztab. Paweł Cywiński ma 47 lat. W Policji pracuje od lat 28. Służbę rozpoczął w 1986 roku, od 1988 roku pełnił służbę w Elblągu w sekcji prewencji. W 1990 roku został dzielnicowym i przez następnych 14 lat pracował na tym stanowisku. Od 2004 roku do chwili obecnej pełnił służbę w zespole wykroczeń. Został odznaczony Medalem Brązowym i Srebrnym Za Długoletnią Służbę.
       Dotychczasowy kierownik Posterunku Policji w Gronowie Elbląskim – asp. sztab. Krzysztof Barsul dostał nominację do pełnienia dalszej służby na wyższym stanowisku w Wydziale Do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
      
asp. Katarzyna Trochimczuk, Zespół Prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama