UWAGA!

Nowy rzecznik prezydenta

 
Elbląg, Monika Borzdyńska - nowy rzecznik prezydenta Elbląga
Monika Borzdyńska - nowy rzecznik prezydenta Elbląga (fot. WS)

Monika Borzdyńska wygrała konkurs na rzecznika prezydenta Elbląga. Razem z nią w biurze prasowym będzie pracował Rafał Maliszewski.

Nie było niespodzianki. Te dwa nazwiska od dawna pojawiały się w kontekście ogłoszonych kilka tygodni temu konkursów na rzecznika prasowego prezydenta Elbląga oraz specjalisty ds. kontaktów z mediami. Przyjmowanie ofert zakończono 16 sierpnia. Jak informowała nas 19 sierpnia Monika Borzdyńska, wówczas asystent w Biurze Prezydenta odpowiedzialny za kontakt z mediami (a wcześniej rzecznik Jerzego Wilka podczas kampanii prezydenckiej), o stanowisko rzecznika ubiegały się cztery osoby, zaś specjalistą chciało zostać sześć osób.
       - Decyzje nie zostały jeszcze podjęte - mówiła. -Trwa sprawdzanie, czy złożone dokumenty spełniają wymogi formalne. Będzie też test.
       Dziś (29 sierpnia) w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego czytamy, że: " Pani Monika Borzdyńska spełnia kryteria wymagane do pracy na stanowisku rzecznika, wykazała się niezbędną wiedzą i doświadczeniem z zakresu objętego naborem, co zapewni prawidłowe wykonywanie zadań."
       Rozstrzygnięto również konkurs na stanowisko specjalisty ds. kontaktów z mediami. Wygrał go Rafał Maliszewski, do niedawna dziennikarz Dziennika Elbląskiego.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama