UWAGA!

Nowy, większy, lepszy. McDonald's zaprasza gości!

 
Elbląg, Nowy, większy, lepszy. McDonald's zaprasza gości!
fot. Michał Skroboszewski

Na ten dzień czekało wielu dużych i małych. Na pyszne espresso z czekoladą, cappuccino, na korzenne latte, na zimową herbatę. Na kanapkę Drwala i na Happy Meal. Dziś (6 grudnia) swoje drzwi otwiera restauracja McDonald's przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu. I zachęca - w nowej, większej przestrzeni można spędzać wyjątkowe chwile razem! Zobacz więcej zdjęć.

Klasyczna czarna lub biała, espresso z czekoladą, cappuccino, a może orange mocha? W zimowy nastrój wprowadzi herbata - kusząca aromatem pomarańczy i imbiru - oraz korzenne late. A, i koniecznie pyszne ciasto! W ofercie McCafe jest m.in. sernik, ale i szarlotka na ciepło z bitą śmietaną czy przekładaniec truskawkowy z galaretką. Hitem są makaroniki – francuski przysmak z wanilią. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Teraz także w Elblągu.
       Po dwumiesięcznej przerwie swoje drzwi otwiera restauracja McDonald's przy al. Grunwaldzkiej. W nowej, większej przestrzeni, znajduje się ok. 100 miejsc siedzących. Są nowe toalety, nowe wnętrze lokalu. Jest nowocześnie, jasno i przyjemnie.
       Goście mogą wybierać z bogatego menu to, co lubią najbardziej: tradycyjne burgery, wrapy, frytki, sałatki – łączyć je w zestawy lub smakować solo. Dla najmłodszych oczywiście Happy Meal.
       Z okazji wielkiego otwarcia dziś (6 grudnia) wszystkie dzieci będą mogły spotkać się z Ronaldem McDonaldem, który jest zabawny i umie sprawić, że ludzie się uśmiechają. Będą również animacje i inne niespodzianki.
       Na niespodzianki i promocje mogą liczyć dziś także dorośli klienci.
       Restauracja jest czynna od poniedziałku do niedzieli (każdej niedzieli) w godz. 7-24. Dojazd od strony Warszawy – przez teren dworca PKS; od strony miasta – przez stację benzynową. Obok restauracji McDonald's są miejsca parkingowe, a ci, którym się spieszy mogą złożyć zamówienie w McDrive.
      
      
      
      
--------reklama--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama