UWAGA!

Olsztyńska w nowych szatach

Dzisiaj w Elblągu, Pasłęku i Braniewie ukazała się nowa mutacja Gazety Olsztyńskiej – Dziennik Elbląski.

Redakcję DE utworzono z połączenia zespołów dziennikarzy pracujących do tej pory dla Gazety Olszyńskiej i Dziennika Bałtyckiego. Gazeta kosztuje złotówkę. Trzy z dwudziestu czterech stron gazety poświęconych jest Elblągowi, po jednej powiatom elbląskiemu oraz braniewskiemu. Na łamach znajdziemy także informacje z kraju i ze świata (łącznie 2 strony), Pomorza i Warmii i Mazur (po jednej stronie). Jedna strona poświęcona jest gospodarce (przygotowana w Olsztynie), dwie - reportażowi. Trzy zajmują ogłoszenia drobne (z Olsztyna i okolic) – jedną nekrologi. W poniedziałkowym wydaniu znaleźliśmy dodatek „Nasza praca” oraz „Gazeta sportowa”.
     Wydawcą Dziennika Elbląskiego (Gazety Olsztyńskiej) jest spółka Edytor.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Dziennik Elbląski - Trzy z dwudziestu czterech stron gazety poświęconych jest Elblągowi. Olga lipińska w swym kabarecie tego by lepiej nie ujęła !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-03-19)
 • Ja jako Aborygen Miejscowy protestuję przeciwko wprost wszechobejmującej ekspansji województwa Trzcińsko-Bagiennego. Ludzie to miała być Gazeta Elbląska !!!!!! a cóż tu widzimy, nawet nie uświadczysz poważnej lub poważnie komercyjnej wiadomości o Elblągu. jakieś bzdety pozbierane z podwórek. Ej bierzta się redaktory do roboty, jak chceta to pomogę ale w imię Elbląga, bom się tu urodził i kocham umiarkowanie (bez wzajemności) to miasto. Aborygen Miejscowy - Wojciech Pawlak
 • Zmiana nazwy Elbląskiego wydania Gazety Olsztyńskiej na Dziennik Elbląski, jest w gruncie rzeczy próbą oszukania alergii Elblążan na wszystko, co ma w nazwie wszelkie odmiany słowa Olsztyn. Wnętrze pozostało zielone i ten sam znajomy styl szpaltowania. Pociesza mnogość nekrologów z Olsztyna, a brak z Elbląga i okolic. Pryszczyca, BSE czy inna zaraza ?.
 • Olsztynianie... oby tak dalej. Gratulujemy! Nawet ukradziony nam przez was "rezonans magnetyczny" nie zmniejszy strony z waszymi nekrologami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lekarz(2001-03-20)
 • Ponieważ Ministerstwo stwierdziło, że nie można Elbląga do Pomorskiego przyłączyć, bo nie ma konfliktów pomiędzy Elblążanami i Olsztynianami, proponuję zarzewie konfliktu oprzeć na bazie „Gazety Elbląskiej”! Tak jak onegdaj Dejmek z Holoubkiem zrobili to na „Dziadach”. Baza została określona, teraz się konfliktujmy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  His Teryk(2001-03-20)
 • Wy tacy owacy Olsztynianie, znowu nas oszukujecie. Gazeta niby Elbląska a tylko 3 elbląskie strony! Redaktorzy elbląscy zarabiają tylko po 4 tysiące zł. To skandal, ich dzieci nie wiedzą nawet co to głód! A mają takie same prawa jak inne dzieci w Waszym województwie! Ponieważ występuje jednoznaczny konflikt społeczny, Panie Ministrze, prosimy przyłączyć Elbląg do Pomorskiego, niech tam nas okradają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Skolima(2001-03-20)
 • Panie Ministrze, konflikt narasta! Proszę o niezwłoczne przełączenie Elbląga, bo może dojść do eskalacji na5 !
 • Precz z Olsztynem! Utopić w jeziorze Kortowskim! Mazurzy na Mazury! Won z Żuław bo was zażujemy i wyplujemy! Zapiaskować ich (bo nawet kamieni na ukamionowanie nie mają!). Jak macie krainę lasem i miodem... to „do lasu na drzewo” a miód to sobie z uszu... !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  córka Skolimy(2001-03-20)
 • Elblążanki!!! Zróbmy pospolite ruszenie! Kopernik też była kobietą... i Warmianką! Huzia na Józia z Olsztyna! Budujmy palisady, machiny oblężnicze – idźmy w ślady Biskupina, oni się obronili i do Olsztyna nie należą. Bojkotujmy strefę numeryczną 059! Tylko 055 lub 058! 059 to o jeden za dużo!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Joanna Elbląska(2001-03-20)
 • Dominikanie: czas powrotu Świętej Inkwizycji, spalcie kolejnych 10 tysięcy młodych zdolnych dobrze zapowiadających się. Niech stosy rozświetlą wiosenne niebo nad Olsztynem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  To masz Truso(2001-03-20)
 • Panie Ministrze: To otwarty i jednoznaczny konflikt społeczny! Napięcie rośnie i możemy się stać świadkami tragedii! Czy Pan Minister tego oczekuje? Proszę złożyć podpis pod wnioskiem Elblążan o przyłączenie ich do Pomorskiego. Na rany Krystusa, niech Pan się nie łopiera!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  w sweterku(2001-03-20)
 • Lepsze trzy niż nic
Reklama