UWAGA!

One wygrały w konkursie na Dzień Mamy z Medestą

 Elbląg, Laureatki konkursu - Elżbieta Kopal i Dominika Bąk
Laureatki konkursu - Elżbieta Kopal i Dominika Bąk

Mamy już zwyciężczynie konkursu na Dzień Mamy! Wśród ponad dwudziestu zgłoszeń jury wybrało trzy finałowe pary, na które oddano ponad 800 głosów! Elżbieta Kopal wraz z córką Dominiką swoją wyjątkową relacją zwróciły uwagę Czytelników, zdobyły 39,5 procent głosów. Historie finalistek przeczytacie w tym artykule.

Elżbieta Kopal i Dominika Bąk w nagrodę za zwycięstwo w konkursie odwiedzą Klinikę Medesta Dermatologa i Medycyna Estetyczna, gdzie będą na nie czekać lekarze specjaliści i kosmetolodzy, którzy zadbają o ich zdrowie i piękno. Klinika Medesta słynie z profesjonalnego podejścia i nowoczesnych rozwiązań, które pomogą naszym laureatkom poczuć się pięknie i pewnie we własnej skórze. - Zabiegi dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę życzenia pacjentek, jednakże przed dobraniem odpowiednich zabiegów, musimy zobaczyć twarze na żywo - mówi dr n. med. Danuta Dąbrowska z Kliniki Medesta.

- Bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w konkursie. Jesteśmy ogromnie wdzięczne, że większość głosów została oddana na nasz duet. Klinika Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna na pewno nas dopieści i sprawi, że poczujemy się jeszcze piękniejsze - komentuje Elżbieta Kopal wraz z córką Dominiką.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział i dzielenie się swoimi pięknymi relacjami. Doceniamy każdą mamę i córkę, które zgłosiły się do konkursu i zbudowały niesamowite więzi. Wszystkie zasługują na ogromne gratulacje.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w wyjątkowym momencie, bo w Dzień Mamy. To doskonała okazja, aby uhonorować wszystkie mamy i wyrazić im wdzięczność za ich niezwykłe poświęcenie i miłość. Dziękujemy Wam, drogie Mamy, za wszystko, czym nas obdarzacie.

Gratulujemy jeszcze raz wygranemu duetowi! Życzymy niezapomnianej wizyty w Klinice Medesta oraz dalszych pięknych chwil w ich wyjątkowej relacji.

 

---autopromocja---


Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama