UWAGA!

Oni potrafią wgryźć się w temat

2015-12-02
Aktualizowany 2015-12-03 13:00
 
Oni potrafią wgryźć się w temat
fot. Michał Skroboszewski

 Radości z posiadania własnego pupila nie da się policzyć, ale koszt pielęgnacji, karmy i akcesoriów już tak. Dlatego tak ważne jest to, by wybierać racjonalnie. W Centrum Zoologicznym Rekin uzyskasz fachową poradę, to miejsce przyjazne zwierzętom i ich właścicielom. Zobacz więcej zdjęć. 

Jaka karma będzie najlepsza? Czy smycz, którą wybrałem nadaje się dla małych piesków? Jak założyć akwarium? Każdy, kto ma zwierzęta domowe albo chce je mieć, ma mnóstwo pytań. I szuka odpowiedzi, które spełnią jego oczekiwania.
       Centrum Zoologiczne Rekin tworzą ludzie, którzy lubią zwierzęta i umieją się nimi zajmować. To oni, poprzez różne szkolenia zdobywają wiedzę, którą dzielą się z klientami. Potrafią znaleźć receptę na każdy problem i szukają takich rozwiązań, które pozwolą wyjść ze sklepu z poczuciem dobrze wydanych pieniędzy.
       Znajdziesz tu strefę akwarystyczną, a także tę przeznaczoną dla psa, kota, gryzoni czy gadów i płazów.
       Dodatkowo w każdy piątek, od godz. 16 do 18, można skorzystać z fachowej porady Artura Anielskiego – człowieka, który o tresurze psów wie wszystko.
       To właśnie tu możesz przyjść z pupilem, przymierzyć obrożę czy ubranko. W Centrum Zoologicznym Rekin oraz w sieci sklepów Cztery Łapy kupisz również karmę na wagę, odpowiednio dobraną do wieku, kondycji i preferencji pupila.
       Centrum nie zostawia na lodzie właścicieli i miłośników koni – to dla nich otworzono sklep Cztery Łapy przy ul. Rzeźnickiej.
       To lokalna firma, która od 16 lat cały czas się rozwija i wychodzi naprzeciwko czasom, w których żyjemy. Absolutną nowością jest karta, dzięki której można zbierać punkty Payback. Dodatkowo każdy, kto zrobi zakupy powyżej 100 zł otrzyma "rekinową" kartę, która będzie go uprawniała do zakupu z 5- procentowym rabatem.
       Więcej znajdziesz na stronie internetowej Centrum Zoologicznego Rekin. 
      
      
Centrum Zoologiczne Rekin
       ul. Brzozowa 4
       Tel: 55 642 82 85
      
       Cztery Łapy
       ul. 1 Maja 52
       Tel: 55 642 85 82
      
       ul. Rzeźnicka 12-13/C
       Tel: 55 232 82 85
      
       ul. Grunwaldzka 2
       Tel: 55 625 01 63
      
      
--------Reklama--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej