UWAGA!

Płukanie elbląskiej sieci wodociągowej

Elbląg, Płukanie elbląskiej sieci wodociągowej
fot. (arch. portEl.pl)

EPWiK Sp z o.o. informuje, że w godzinach nocnych miedzy 10-15 listopada odbędzie sie płukanie sieci wodociągowej.  W związku z powyższym na obszarze Elbląga mogą wystąpić spadki ciśnienia wody, całkowite braki wody oraz okresowe pogorszenie jej jakości.

W nocy z 10 na 11.11.2014 r w godz. 24.00-5.00 (z poniedziałku na wtorek), obszar: ul. Jaśminowa, Robotnicza, Okrzei, Brzeska, Poprzeczna, Wiejska, Browarna od Lubranieckiej do Obr. Pokoju, Mazurska oraz Zawada, Modrzewina, Bielany, Drewnik i Krasny Las.
       W nocy z 11 na 12.11.2014 r w godz. 23.00 (wtorek) - 5.00 (środa), obszar: ul. Krakusa od Poprzecznej do Browarnej, Poprzeczna (nie dot. mieszkańców tej ulicy), Wiejska, Odrodzenia oraz ul. Browarna od Lubranieckiej do Obr. Pokoju, Mazurska, Elektryczna i Piławska, Zawada, Modrzewina, Bielany, Drewnik i Krasny Las.
       W nocy z 12 na 13.11.2014 r w godz. 23.00 (środa) - 5.00 (czwartek), obszar: ul. Obr. Pokoju od Browarnej do Wiejskiej, Wiejska, Odrodzenia, Mazurska, Elektryczna i Piławska, Zawada, Modrzewina, Bielany, Drewnik i Krasny Las.
       W nocy z 13 na 14.11.2014 r w godz. 23.00 (czwartek) - 5.00 (piątek), obszar: ul. Krakusa od Poprzecznej do Browarnej, Obr. Pokoju od Browarnej do Wiejskiej, Poprzeczna (nie dot. mieszkańców tej ulicy), Wiejska, Odrodzenia, Browarna od Krakusa do Obr. Pokoju, Mazurska, Elektryczna i Piławska, a także na osiedlach: Zawada, Modrzewina, Bielany, Drewnik i Krasny Las.
      
       W przypadku wystąpienia spadku ciśnienia wody, całkowitego braku wody oraz okresowego pogorszenia jej jakości prosimy informować Pogotowie Techniczne - tel. 994. Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody EPWiK Sp. z o.o. przeprasza.
      
Robert Danielewicz, Pogotowie Techniczne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Twarda woda !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  twardygggggg(2014-11-07)
 • To ciekawe, dlaczego, np. na Dębowej musieliście te wasze płukanie robić w godzinach "dziennych"? jeszcze jedno pytanie, kiedy naprawicie ulicę Grottgera po waszych "ryciach", bo wszystko zapadło się?
 • płukanie sieci? na ulicy giermków od paru miesięcy woda tak śmierdzi że ciężko się w niej nawet wykąpać;/ sama chemia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  zzzzzzzzzz(2014-11-08)
 • przecież EPWiK twardo mówi że woda jest najlepszej jakości więc po co ta dodatkowa chemia w rurach którą później wypłuczemy usta lub wypijemy ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Al-chemik(2014-11-08)
 • Na Lotniczej też "wali" smrodem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  nowłaśnie(2014-11-08)
 • chlor, chlor i raz jeszcze chlor-jakas masakra!
 • Próbują sie pozbyć ośliczki z sieci. Ale jakoś nie widać efektów, bo ośliczki nadal zbierają sie u nas w filtrze i czują się świetnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkankacentrum(2014-11-08)
 • jeszcze nie dawno piłam wodę z kranu teraz nie da się jej przełknąć. .. jest obrzydliwa, nawet zwierzętom jej nie daje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  AnaHana(2014-11-08)
 • Woda nie jedzie tylko chlorem. Zaczyna walić po prostu gównem. Ani zębów umyć, ani kawy czy herbaty wypić. O obiedzie nie wspomnę. Wszystko w temacie smaku wody co tu nie napiszemy jest do dupy. Ale opłaty za korzystanie z wody w okresie jej "nieprzydatności" nie ulegną obniżeniu proporcjonalnie do obniżenia jej smaku. Chociaż to też do kitu. Możemy płacić ale za dobrą wodę. Ace czy clorox możemy kupić sobie sami. Wodociągi "oddaj fartucha".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  milano(2014-11-08)
 • kiedy wreszcie tym chlorem przestanie śmierdzieć ????? na giermków, nawet twarzy nie można umyć a do gotowania trzeba kupować;/ oddadzą mi za wodę ?? :/
 • Przeprosiny nie wrócą normalnej wody. Wsadźcie sobie je w buty. Oddajcie smaczną wodę i będzie po sprawie!!!!
Reklama