UWAGA!

Porozmawiaj z dzielnicowym

Jedną z form realizacji programu „Dzielnicowy Ci pomoże" są spotkania w plenerze. Rozstawiany jest wówczas namiot prewencyjny w różnych punktach miasta. W trakcie spotkań z dzielnicowymi mieszkańcy mają możliwość uzyskania informacji, przekazania uwag na temat już zaistniałych i niepokojących ich zdarzeń. Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 czerwca (środa) na parkingu przy ul. Władysława IV.

Celem tych akcji jest między innymi poznanie dzielnicowego, podniesienie jego rangi na danym terenie, a także umożliwienie mieszkańcom bezpośredniego kontaktu z policją. Spotkania z mieszkańcami mają również na celu rozwiązywanie istniejących problemów na danym terenie, mobilizowanie lokalnych społeczności do tworzenia sąsiedzkiej współpracy, zmierzającej do zapobiegania przestępczości. W trakcie spotkań mieszkańcy mają możliwość uzyskania informacji, przekazania uwag na temat już zaistniałych i niepokojących ich zdarzeń.
       10 czerwca (środa) w godzinach 13.30 - 15 na parkingu przy ulicy Władysława IV dyżurować będzie dzielnicowy II Rewiru Dzielnicowych.
       Natomiast 16 czerwca (wtorek) w godzinach 13.30 - 15 przy ulicy Grochowskiej dyżurować będzie dzielnicowy I Rewiru Dzielnicowych.
      
oprac. A na podst. info. KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama