UWAGA!

Posłanka chce skontrolować szpital

 Elbląg, Posłanka chce skontrolować szpital
(fot. Anna Dembińska)

W związku z zagrożeniem koronawirusem posłanka Lewicy Monika Falej chce przeprowadzić kontrolę poselską na oddziale zakaźnym Szpitala Miejskiego w Elblągu. Ma się ona odbyć w środę. 

"Nowy koronawirus wywołujący chorobę o nazwie COVID-19 jest już w województwie warmińsko-mazurskim. Szpital w Ostródzie przyjął dwóch zarażonych pacjentów. Te przypadki, jak i sytuacja związana z możliwością dalszego rozszerzania się niebezpiecznego wirusa, powoduje konieczność systemowego zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19. Ustawą parlamentu przyjęto nadzwyczajne zadania, realizowane przez instytucje państwa i samorządy, a szczególnie struktury szpitalnictwa. Parlamentarzyści zwracają szczególną uwagę na monitoring wdrażania ustaleń" - informuje Daniel Zdanowski, asystent posłanki Moniki Falej. "W związku z objęciem Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu stanem podwyższonej gotowości, Posłanka Lewicy na Sejm RP Monika Falej, w dniu 11 marca przeprowadzi kontrolę poselską na oddziale zakaźnym elbląskiego szpitala. Celem kontroli będzie zapoznanie się z ogólnymi, ale i szczegółowymi, zasadami postępowania w możliwych zaistniałych koniecznościach.

Dodatkowo posłanka zaprasza mieszkańców 11 marca w godz. 12-14 na rozmowy na każdy temat do biura poselskiego ( ul. Związku Jaszczurczego 17, lokal 118 A).

red. na podst. informacji nadesłanej

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • A kto będzie kontrolował takie osoby jak posłanka Falej ? Z egzotycznej i nikomu niepotrzebnej partii. Z partii o gangsterskiej przeszłości i żałosnej przyszłości. Partii, której jedynymi pomysłami są aborcja, marsze równości i chęć zamykania kościołów. Zastanowienia wymaga fakt, że ludzie głosują na takie osoby jak posłanka Folej. I to jeszcze przed koronawirusem. Zadziwiające.
 • Posłanka z Olsztyna kontroluje elbląski szpital.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27
  3
  no no(2020-03-10)
 • Dobre, jakaś tam posłanka chce kontrolować szpital. Od tej waszej wielkości już macie bzika.Znawcy od wszystkiego. Sprawdzać to możecie czy na ulicach kosze są opróżnione z śmieci a nie mieszacie się w sprawy zdrowotne.
 • Prawo i Sprawiedliwość będzie kontrolować wszystko, będzie totalitaryzm
 • Bajer.Kruk krukowi oka nie wykole.Lapiemy punkty na wirusie.Garbusiarz cyklista
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Zbyszek 1(2020-03-10)
 • Przypominam że w elbląskich szpitalach jest zakaz odwiedzin . Więc Pani posłance zalecam pozostanie w domu.
 • Niech lepiej Biedronia sprawdzi co ma w spodniach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  5
  Ciekawy (2020-03-10)
 • czy posłanka nie gwiazdorzy? bo chyba tak, wygląda to na kiepskie lansowanie się, tylko patrzeć jak szkodnik Wcisła zacznie swoje wywody
 • miasto 130 tys a ma slamsy nie szpitale. Niech ta kobieta skontroluje olsztyn i szpitale ze nowe a nie przyjmuja chorych na koronowirusa. Mądrale wysyłają chorych do Ostródy ot polityka. W takiej sytuacji ZERO pieniędzy dla olsztyna na sprzet leczniczy i nowe budynki szpitalne i inne.
 • A czy ona ma jakiekolwiek wykształcenie medyczne aby być osobą kompetentną do kontrolowania szpitali? Prędzej bym do kontroli szpitala wysłał bym weterynarza niż polityka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  1
  dyletant(2020-03-10)
 • Ujadacze glosowaliscie na P O i PSL i SLD to tak macie wasze mozgi juz nic wiecej nie zrobia.
 • Niech sama się skontroluje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Gość 2(2020-03-10)
Reklama